Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort

 • Vietnam
 • od 12 300 Kč / 2 osoby / noc

Vítejte na místě, kde se mystická atmosféra setkává s luxusem. Ve svazích tropického deštného pralesa na poloostrově Son Tra je Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort dokonalým místem pro relaxační i aktivní dovolenou ve Vietnamu. Ubytování ve vilách zde spojuje mistrovství tradičního vietnamského designu a moderní architektonický vkus. Ten společně s panoramatickým výhledem vytváří klidné útočiště pohody. Během pobytu je hostům k dispozici privátní zátoka a 700 m dlouhá pláž, SPA nebo golf. Nechybí však ani výlety za kulturním bohatstvím této fascinující oblasti.

Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace Citron nabízí mistrovskou kuchyni zaměřenou na místní regionální vietnamské pochoutky a středomořské speciality. La Maison 1888 je restaurace s designem francouzského panského sídla, kde má michelinský šéfkuchař poslání vytvořit pro každého hosta jedinečný kulinářský zážitek. Její součástí je nadčasově elegantní Buffalo Bar, který nabízí prémiový výběr doutníků z Kuby a exkluzivních nápojů včetně vybraných vín, koňaku, stárnoucí whisky a vodky. Relaxovat můžete ve stylovém prostředí plážové restaurace Barefoot s výhledem na moře, kde vám připraví speciality z čerstvých mořských plodů. Extra dlouhý bar na soukromé pláži s příhodným názvem L_o_n_g Bar nabízí osvěžující koktejly a drobné občerstvení v moderním prostředí. Na přání hostů je možné uspořádat například privátní večeři při svíčkách na vybraném místě v resortu nebo grilování s přáteli na pláži.

 • Aktivity v resortu

  Resort je jako stvořený pro relaxaci. Využít zde můžete až 700 m dlouhou pláž, fitness i jedinečné SPA, které obklopuje přírodní laguna a deštný prales. Pro vášnivé cestovatele nechybí možnost výletu do města Danang či Hoi An a milovníci golfu mohou zamířit na 18-ti jamkové golfové hřiště Ba Na Hills Golf Club. Zapomenuto není ani na nejmenší členy rodiny, zábava s množstvím aktivit je denně připravena pro děti do 12 let .

 • Ubytování

  K ubytování v resortu mohou hosté využít pokoje a suity v tradičním místním designu, součástí je vždy balkón nebo terasa s výhledem na moře. Luxusní ubytování s privátním bazénem a panoramatickým výhledem na moře a džungli nabízí tzv. penthouse. Dále jsou k dispozici vily s privátním wellness s jacuzzi a saunou. Vybrané kategorie vil jsou umístěny blízko pláže a pro náročné klienty nebo početnější rodinu je k dispozici residence se dvěma bazény a službami komorníka. 

 • Poloha

  Transfer z mezinárodního letiště Danang do resortu trvá přibližně 20 minut. Na závěr je cesta zpestřena prostřednictvím krátké a velkolepé jízdy lanovou dráhou. Každodenní bezplatná kyvadlová doprava spojuje hosty toužící po výletu do rušných uliček Danangu či malebného města Hoi An.

   

Zaujal vás Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Vietnam