Zannier Hotels Bai San Ho

 • Vietnam
 • od 10 200 Kč / 2 osoby / noc

Krásný nový resort, rozprostírající se na 98 hektarech nádherné svěží přírody, byl otevřen teprve na konci roku 2020 na klidném poloostrově vietnamské provincie Phu Yen. Tropické lesy se zde prolínají s nádhernou písečnou pláži, která nabízí ideální podmínky k odpočinkové, ale také aktivní dovolené. Relaxujte na lenoškách při poslechu šumění moře, vyzkoušejte si windsurfing, vydejte se na track divokou přírodou nebo se nechejte hýčkat v kouzelných lázních. Zde si dovolenou zkrátka užijete zcela dle svého gusta. Útočištěm Vám navíc budou naprosto kouzelné vily, kombinující přírodní prvky a okolní přírodu s moderním a komfortním vybavením.

Zannier Hotels Bai San Ho

 • Ubytování

  Pobyt si budete moci užít ve vilách obklopených pouze poklidnou přírodou. Jejich desgin vychází ze tří různých architektonickcýh stylů. Vily v kopcích odkazují na design kmenů Eden, plážové vily naopak kmenů Cham. V obou případech vily poskytují naprostý komfort, dostatek prostoru a mají vlastní privátní bazén. U rýžových polí naleznete tradiční vily na kůlech. Svou rozlohou jsou menší, nabízejí však naprosto idylické prostředí pro pobyt v páru.

 • Gastronomie

  Asijská kuchyně je plná lahodných chutí a vůní. Její největší pochoutky budete moci okusit ve třech hotelových restauracích. Středobodem celého hotelu je restaurace Nhà ở, která v doslovném překladu znamená "Dům plný světla". Díky svému umístění na kopci a velkým oknům poskytuje skvělé podmínky pro celodenní stravování s okouzlujícím panoramatickým výhledem. Součástí je prostorná terasa a posezení u venkovního bazénu. Na pohodlných lenoškách u bazénu si budete také moci užít osvěžující alkoholické i nealkoholické kokteily podávané z venkovního baru. Pro intimní a romantické večerní posezení je skvělý Hầm Bar, jehož elegatní styl, kobinující vienamský a francouzský design, působí velmi příjemně. Za lahodnou večeří se vydejte do restaurace Bà Hai. Zde, při pohledu na rýžová pole, si budete moci vychutnat tradiční asijskou kuchyni. Restaurace Làng Chài je stylizovaná do typických rybářských osad. Nachází se přímo na pláži a servírují se zde pochoutky z grilu, mořské plody a čerstvé ryby. 

 • Aktivity v resortu

  Díky svému umístění mezi rozlehlou pláží, divokou přírodou a rýžovými poly, je hotel naprosto idálním výchozím bodem pro mnoho aktivit. Okolí budete moci prozkoumat na kolech nebo při příjemné procházce bujnou vegetací a pobřeží z paluby lodě Zodiac. Kouzlo místních historických rybářských vesnic pocitíte při jejich komentované prohlídce nebo přímo při tradičním rybolovu. Odpočinek naleznete na krásné písečné pláži, u skvělého bazénu s panoramatickým výhledem na okolí nebo v magickém wellness centru. Všechny milovníky dobrého jídla potěší možnost naučit se místní nejlepší recepty od profesionálních kuchařů. Sportovní nadšenci mohou využít 24/7 otevřené posilovny, tenisových kurtů nebo vodního centra nabízejícího k vypůjčení kajaky, paddle boardy, windsurfy a mnoho dalšího.

 • poloha

  Zannier Hotels Bai San Ho se nachází v Phu Yen, provincii na jihovýchodním pobřeží Vietnamu, která se vyznačuje krásnými horami a plážemi. Atmosféra v tomto regionu je velmi klidná. Naleznete zde mnoho rybářských vesnic nabízejících čerstvé ryby a nádhernou přírodu. Nejblížší letiště jsou Phu Cat nebo Tuy Hoa, obě jsou vzdálená zhruba hodinu a půl cesty osobním automobilem. 

 • Podívejte se, jak si můžete užít Zanniers Bai San Ho

Zaujal vás Zannier Hotels Bai San Ho?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Vietnam