Lefay Resort & SPA Lago di Garda

 • Itálie
 • od 7 000 Kč / 2 osoby / noc

Hlavním záměrem luxusního resortu Lefay je dopřát hostům wellness dovolenou zaměřenou na všechny smysly, která přispěje k posílení jejich fyzické a duševní rovnováhy. V krásném a klidném prostředí jsou zde k relaxaci vytvořeny ideální podmínky. Volit zde můžete ze spousty SPA i wellness balíčků a relaxaci si tak užít při masážích, zábalech, tai chi, nebo třeba jízdě na kole či během golfu na nedaleko vzdáleném golfovém hřišti.

Lefay Resort & SPA Lago di Garda

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace La Grande Limonaia s úžasným výhledem na jezero věnuje zvláštní pozornost především středomořským pokrmům, k jejichž přípravě využívá sezónních a vysoce kvalitních místních surovin, mezi které neodmyslitelně patří organický extra panenský olivový olej, citrusové plody a bylinky spolu s výběrem těch nejlepších italských i zahraničních vín. Trattoria la Vigna přivítá hosty v útulném prostředí a nabízí velký výběr jídel vařených podle italských regionálních tradic, nechybí pomalu vařené polévky, pečená masa a polenta. Dále se zde podávají typické italské speciality, lahodné saláty a lehké pokrmy. 

  Lounge Bar je situován v přízemí na široké terase, kde si hosté mohou vychutnat koktejly s výhledem na Lago di Garda. V Pool Baru si potom v letních měsících mohou užívat den u bazénu a přitom popíjet svůj oblíbený nápoj.

 • Aktivity v resortu

  V resortu jsou primárně aktivity zaměřené na relaxaci. Ve svém SPA a wellness je dokonale propojena čínská medicína a moderní západní terapie se zaměřením na oživení vnitřního energetického systému, zatímco zároveň šetří životní prostředí. Pokud během pobytu zatoužíte po aktivnějším vyžití, vydat se můžete na trek i kola v okolí jezera, plavbu lodí po Lago di Garda nebo na výlet do oblíbených měst v okolí.

   

 • Ubytování

  Ubytování v resortu je možné využít v pokojích s terasou nebo balkonem a přístupem do zahrady i výhledem na jezero. Další možností je prostorný a moderně zařízený suite s obývacím pokojem, wellness koupelnou, balkónem a výhledem na Lago di Garde. Pro rodiny nebo skupinky přátel je k dispozici velký suite s obývacím pokojem, jídelnou a vybavením pro privátní wellness, soukromou zahradou i bazénem.  

 • Poloha

  Lefay Resort & SPA se nachází v malebném městečku Gargnano v blízkosti břehů jezera Lago di Garda a v samém srdci známé Riviera dei Limoni přibližně 1,5 hodiny jízdy autem z letiště a města Verona. 

Zaujal vás Lefay Resort & SPA Lago di Garda ?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Itálie

Podobné destinace