COMO Castello del Nero

 • Itálie
 • od 12 580 Kč / 2 osoby / noc

Hotel stojí na místě velkolepého hradu z 12. století, který byl pečlivě zrekonstruován tak, aby zde zůstaly zachovány původní stavební prvky. V luxusních pokojích a suitech se spojuje kouzlo minulých časů a moderní komfort. Nástěnné fresky a okouzlující klenuté stropy dodávají hotelu na historické atmosféře a připomínají vznešenou minulost tohoto výjimečného regionu. Z hotelu je úchvatný výhled na zvlněné svahy vinic a olivových hájů. Součástí Castello del Nero jsou vyhlášené exkluzivní lázně ESPA, které hostům poskytují dokonalý požitek a nerušené útočiště. Dále je k dispozici bazén a fitness centrum. Hotel je známý také pro vysoké standardy stolování v michelinské restauraci La Torre, která k přípravě pokrmů využívá ekologické suroviny z místních zdrojů.  Castello del Nero je vhodným místem pro pořádání konferencí a společenských událostí, nerušenou wellness dovolenou nebo romantické svatební cesty. Na své si zde přijdou milovníci vína a gastronomie.

COMO Castello del Nero

 • Gastronomie

  Castello Del Nero přináší hostům gastronomické zážitky té nejvyšší úrovně. Pýchou hotelu je michelinská restaurace La Torre, která je jednou z nejlepších v celém Toskánsku. Restaurace se nachází v prostorách bývalých hradních stájí a má nádherný panoramatický výhled na okolní krajinu. Servírují se zde speciality italské a toskánské kuchyně, připravené výhradně z čerstvých surovin a podle místních tradic. V restauraci lze zakoupit červené víno a olivový olej z vlastní produkce. Restaurace La Taverna je umístěna v bývalé hradní kuchyni a hosté si tu mohou pochutnat na originálních pokrmech typických pro toskánskou oblast. V teplých dnech je možné využít neformálního posezení u bazénu na zahradě. The Bar se rovněž nachází v prostorách původní kuchyně a je propojen s vinárnou. Tyto stylové prostory jsou ideální pro večerní relaxaci. K dispozici je široký výběr toskánských i mezinárodních piv, vín, grappy, whisky i koktejlů. Speciální zážitek nabízí vinný sklípek ze 12. století, kde se pořádají ochutnávky vína pod vedením zkušených someliérů nebo soukromé oslavy.

   
 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí řadu netradičních zážitků včetně hledání lanýžů, ochutnávku vín nebo kurz vaření. Okolí hotelu je ideální na treky či přojížďku na horských kolech, kolem vinic a olivovích hájích. Těšit se můžete i na naprostou relaxaci ve Wellness a užít si tak léčebné procedury včetně masáží, které uklidní vaše tělo i mysl. 

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v elegantních suitech a pokojích s výhledem na okolní kopce a jezera. 

 • Poloha

  Castello del Nero je jedním z nejluxusnějších hotelů v Toskánsku. Nachází ve městě Tavarnelle Val di Pesa, v srdci vinařského regionu Chianti. V blízkosti leží fascinující italská města jako Florencie, Siena a Pisa.

Zaujal vás Castello del Nero?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Itálie

Podobné destinace