SHA Wellness Clinic

Vydejte se s námi do jedinečného SHA Wellness Clinic ve Španělsku. V tomto moderním wellness resortu najdete nejúčinnější přírodní péči a to zejména v prevenci, genetice a anti-age terapiích. Pobyt plný relaxace vám zpříjemní nejen ubytování v luxusních pokojích a suitech, ale také krásné prostředí regionu s vlastním mikroklimatem, který je podle Světové zdravotnické organizace považován za jeden z nejlepších pro zdraví.

SHA Wellness Clinic

 • Akční nabídka

  Díky speciální akční nabídce dostanete nyní k pobytu kredit ve výši 400 EUR na dodatečné wellness procedury. Stačí se jen ubytovat do 31. prosince 2023 na minimálně 7 nocí a možnost užít si více procedur je Vaše!

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v luxusních prostorných suitech s privátní terasou a výhledem na hory nebo moře. Pro náročnější klienty je k dispozici prezidentský a Royal suite, které se chlubí velkou terasou a 360° výhledem. Největší komfort nabízí residence, kde najdete i kino, privátní bazén nebo vlastní wellness.

 • Gastronomie

  V resortu je snídaně připravena ze 100% organických složek a poskytne vám tak vitalitu na celý den. Dále můzete vybírat ze 3 různě sestavených menuSHA se řídí zdravou výživou, k obědu a večeři se vždy podává předkrm, hlavní chod a dezert. Menu Biolight je součástí zdravější stravy a jeho ingredience obvykle zahrnují ryby či těstoviny. Kushi je nejvíce dietní a doporučuje se klientům, kteří si kladou za cíl zhubnout nebo detoxikovat tělo.

 • AKTIVITY V RESORTU

  Chuťové pohárky budou plesat radostí po ochutnání španělských delikates a vaše duše ožije po relaxaci v krásných lázních. Pocítíte zde sílu aromatických olejů, zábalů z mořských řas nebo speciálních koupelových solí. Jedinečnost Sha Wellness Clinic spočívá v integraci nejúčinnějších přírodních terapií aniž by zanedbávala nejnovější pokroky v západní medicíně. Zejména v prevenci, obnově a stimulaci přirozené obranyschopnosti těla, genetice, detoxikace, hubnutí, poruchách spánku a anti-aging terapiích. Hosté se také mohou zapojit do kurzů zdravého vaření, absolvovat akupunkturu, reflexologii, nebo meditovat při východu slunce.

 • Poloha

  Resort se nachází ve Španělsku a cesta z letiště ve Valencii zebere přibližně 2 hodiny jízdy osobním autem.

Zaujal vás SHA Wellness Clinic?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Evropa

Podobné destinace