Banyan Tree Phuket

 • Thajsko
 • od 6 500 Kč / 2 osoby / noc

Banyan Tree Phuket s nádechem thajské tradice nadchne hosty především pro své klidné prostředí. Tento kouzelný resort je ideální pro páry, které do Thajska cestují za odpočinkem, zázemí však nechybí ani pro rodiny. Pobyt v naprostém soukromí prostorných vil zpříjemní vynikající gastronomie s tradičními asijskými specialitami i pokrmy z celého světa. Banyan Tree SPA pak díky zcela originálním procedurám nabízí jedinečný zážitek z relaxace. V těsné blízkosti se nachází golfové hřiště i množství restaurací, kam je pro hosty hotelu zajištěna doprava zdarma. Pohyb po hotelu hostům usnadňují také kola, která je možné si zapůjčit a využívat po celou dobu dovolené.

Banyan Tree Phuket

 • Ubytování

  Banyan Tree Phuket nabízí ubytování v luxusních vilách s bazénem, které poskytují naprosté soukromí. Vily vyšší kategorie jsou prostornější a k dicpozici mají vlastní zahradu, meditační sál nebo jsou jsou umístěny u laguny.  

 • Gastronomie

  Watercourt s asijskou a americkou snídaní do pozdních ranních hodin hostům nabízí také a-la-carte menu s variací pokrmů z plodů moře. V Saffron hosté mohou ochutnat speciality thajské kuchyně připravené podle tradičních receptů s originálními ingrediencemi.Tamarind potěší zejména milovníky sushi, menu však zahrnuje také pokrmy středomořské kuchyně a plody moře.

  Banyan Café je ideálním místem pro posezení u kávy nebo lehký oběd. Koktejly a jiné nápoje dle Vašeho výběru pak můžete vyhledat také v Pool Baru Lobby Bar & Wine Rack.

  Nabídka hotelové kuchyně je pestrá a množství dalších restaurací najdete i v blízkém okolí. Nebudete-li se chtít vydat mimo vaši vilu, můžete si v jejím pohodlí dopřát snídani, oběd i večeři.

 • Aktivity v resortu

  V Banyan Tree Phuket se můžete těšit na jedny z prvních luxusních SPA v Asii, které představují exotickou směs starověkých postupů předávaných z generace na generaci. Jedinečné Banyan Tree SPA používá pouze přírodní a domácí suroviny s holistickým zaměřením. V resortu jsou dále k dispozici vodní sporty, fitness a možnost zapůjčení kol. V blízkém okolí je možné využít také 18-ti jamkové golfové hřiště. 

 • Poloha

  Resort leží na severozápadě ostrova Phuket, pouhých 30 minut jízdy z Patong Beach, kde najdete množství restaurací a rušný noční život. Z letiště International Phuket Airport trvá transfer 20 minut.

Zaujal Vás Banyan Tree Phuket?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko