Four Seasons Koh Samui

 • Thajsko
 • od 19 000 Kč / 2 osoby / noc

Společně s luxusními službami, výhledem na Siamský záliv, bujnou vegetací s kokosovými palmami a privátní pláží nabízí Four Seasons Samui svým hostům dokonalé prostředí pro dovolenou ve dvou i s rodinou. Hostům je ve vilách umístěných v hotelových zahradách poskytnuto naprosté soukromí a velmi pečlivý servis. Four Seasons se může pochlubit také výtečnou gastronomií, vřele doporučujeme nedělní barbeque na pláži zpestřené doprovodným programem s místními tanci. Pochutnejte si na delikátní večeři na kopci nebo na pláži. Zaplavte si v 50metrovém infinity bazénu. Posaďte se a relaxujte v baru CoCoRum, který se pyšní autentickou a rozsáhlou kolekcí thajských rumů. Popíjejte něco speciálního, zatímco si prohlížíte exotickou atmosféru a vychutnáváte si vynikající kuchyni a hudbu v tomto krásném resortu.

Four Seasons Koh Samui

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování ve vilách, které jsou umístěné buď na kopci s výhledem na Siamský záliv s privátním bazénem nebo jsou k dispozici vily, které jsou umístěny poblíž privátní pláže a nabízí také soukromý bazén. 

 • Gastronomie

  Koh Thai Kitchen and Bar s krásnými výhledy na okolí nabízí hostům snídaně formou bufetu a speciality místní kuchyně. Menu restaurace Pla Pla se může pochlubit pestrou nabídkou lehkých pokrmů a specialit z ryb a plodů moře. Množství nápojů včetně čerstvých džusů a koktejlů nabízí hostům KOH Bar i plážový Beach Bar. Beach Barbecue je pořádáno každou neděli od 19.00 hodin. Hosté si mohou vybrat z pokrmů thajské i celosvětové kuchyně, které jsou nabízeny formou bufetu. Příjemnou atmosféru večerního posezení zpestřuje program doplněný místními tradičními tanci. Castaway Dinner je pořádáno každé úterý a pátek pro limitovaný počet hostů. Hlavní nabídkou menu jsou ryby a plody moře připravené tradičním místním stylem. Bounty of Thailand je pořádáno v hlavní restauraci KOH každou středu od 19.00 do 22.00 hodin. Tyto večery jsou věnovány tradiční kuchyni, hudbě a dalším thajským tradicím, se kterými se můžete seznámit. 

 • Aktivity v resortu

  V resortu si můžete užít vodní aktivity, k půjčení jsou kajaky, paddleboardy dále je k dispozici i tenisový kurt, plážový volejbal nebo moderní fitness a mnoho dalšího. Skvělým zážitkem je večerní kino pod hvězdami. Po celodenních aktivitách se můžete nechat hýčkat v hotelovém SPA, kde si budete moci vybrat z několika druhů masáží a procedur.

 • Poloha

  Resort se nachází na severozápadě ostrova Koh Samui. Z mezinárodního letiště Samui trvá transfer autem do hotelu přibližně 30 minut.

Zaujal vás Four Seasons Koh Samui?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko