Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort

 • Thajsko
 • od 24 000 Kč / 2 osoby / noc

Vydejte se s námi do kouzelného resortu řetězce Anantara, který se nachází v Chiang Rai. V centru Zlatého trojúhelníku, kde se setkávají dohromady tři země - Thajsko, Laos a Barma, se můžete těšit na dokonalý požitek z přírody a to především díky jedinečnému umístění v tropických zahradách a okolí deštného pralesa. Hosté si každý den mohou vybrat ze tří aktivit včetně procedury ve wellness, návštěvy sloního kempu nebo výletu po okolí. Novinkou jsou luxusní „jungle bubbles“, díky kterým si užijete noc pod hvězdami a probudíte se za doprovodu slonů uprostřed džungle.

Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort

 • Gastronomie

  V Sala Mae Nam se podávají snídaně formou bufetu. Při obědech a večeřích se v restauraci podávají primárně pokrmy severní thajské kuchyně. Italské speciality najdete v restauraci Baan Dhalia, kde si můžete vychutnat čerstvé ručně vyráběné těstoviny. Jednu z nejvzácnějších káv na světě a osvěžující koktejly nabízí bar Elephant. Romantickou večeři, pokrmy thajské kuchyně nebo mořské plody si můžete dopřát na terase uprostřed sloního tábora při západu slunce.

 • Aktivity v resortu

  Těšit se můžete na sloní kemp, který se nachází přímo v areálu resortu. Budete mít tak možnost se setkat se slony zblízka, vydat se nimi na procházku do džungle a pozorovat je při koupání v řece. Výjimečný zážitek nabízí přenocování v prosklené „Jungle Bubbles“, kde získáte naprostý požitek z přírody s romantickou večeří pod hvězdami. Vydat se můžete na nezapomenutelnou projížďku kolem sloních pastvin a Zlatého trojúhelníku v Royal Enfield Sidecar se soukromým řidičem. Milovníci jídla mohou se šéfkuchařem navštívit místní trhy, kde společně nakoupíte čerstvé ingredience, z kterých později budete vařit ty nejchutnější thajské pokrmy. Pokud zatoužíte spíše po relaxaci, nesmíte minout SPA, kde se můžete nechat hýčkat při tradiční thajské masáži nebo tělových procedurách, jejichž součástí jsou přírodní léčivé ingredience.

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v elegantních pokojích s tradičními uměleckými díly a balkonem s výhledem do džungle. Další možností jsou suity s dvojitým balkonem a výhledem do údolí a na řeku. Pro rodiny s dětmi je ideální nejprostornější suit s ubytováním až pro 6 osob. Součástí ubytování je plná penze, vybrané nápoje a aktivity. 

 • Poloha

  Resort Anantara se nachází v severním Thajsku a cesta s letiště v Chiang Rai zabere přibližně 1 hodinu jízdy osobním vozem.

Zaujala vás Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko