Six Senses Yao Noi

 • Thajsko
 • od 25 500 Kč / 2 osoby / noc

Six Senses Yao Noi se nachází na půli cesty mezi Phuketem a Krabi, mezi úchvatnými vápencovými vrcholy zálivu Phang Nga Bay s úchvatným výhledem z letoviska. Six Senses Yao Noi se nachází na půli cesty mezi Phuketem a Krabi, mezi úchvatnými vápencovými vrcholy zálivu Phang Nga Bay. 56 vyvýšených bazénových vil poskytuje velkorysý osobní prostor a využívá přírodní materiály v moderní architektuře spolu s krásným ostrovním prostředím a vynikající personalizované služby, které podporují filozofii Six Senses vytváření výjimečných zážitků.

Six Senses Yao Noi

 • Ubytování

  Six Senses Yao Noi představuje 56 jedinečně navržených vil s jednou a dvěma ložnicemi, se soukromými nekonečnými bazény a výhledem na oceán, na úžasné východy slunce nebo na okolní tropickou krajinu. Ocean Panorama Pool Villas se 180stupňovým výhledem, apartmá Beachfront Pool Villa s přímým přístupem na pláž a prémiové vily The View a The Ocean Retreat.

 • Gastronomie

  Domácí suroviny plné chuti. Sezónní kuchyně, která vzdává hold thajské gastronomické kultuře. Tu a tam špetka mezinárodního vlivu. Vydejte se na kulinářskou cestu výživných a chutných pokrmů, od lehkých obědů po degustační večeře a intimní Chef’s Table.

  The Living Room - tato celodenní restaurace se nachází v blízkosti pláže a nabízí venkovní posezení i skryté sezení. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

  The Dining Room & Chef’s Table - je hlavní restaurací. Kuchař Vám připraví jídlo přímo před očima, pořádají se zde i lekce vaření a degustační večery.

  The Hilltop - posazený na nejvyšším bodě z celého okolí, obklopený bujnou vegetací, The Hilltop je naše nejexkluzivnější restaurace. Můžete si zde dopřát lehký oběd nebo moderní západní večeři s výhledem na velkolepý záliv Phang-Nga.

  The Den - posaďte se na pohodlné pohovky a nechte se unést hudbou. Objednejte si občerstvení z naší nabídky asijských a západních tapas. Oslavte koktejlem nebo dvěma – co třeba tím příhodně pojmenovaným Jardin d’Eden nebo Summer Kiss?

  In-Villa Dining - pro opravdové romantiky váš osobní komorník zařídí snídaně, soukromý piknik nebo večerní grilování pod nebem plným hvězd s osobním kuchařem a oddaným číšníkem.

 • Aktivity resortu

  Six Senses Spa je zasazena do bujné tropické stráně. Long House Suite je vytvořen podle vzoru typického vesnického domu ze severního Thajska. Nabízí procedury navržené tak, aby vytvořily jedinečnou a nezapomenutelnou lázeňskou cestu čtyřmi propojenými prostory.

  Lázeňské procedury - Odevzdejte se do léčivých rukou zkušených terapeutů prostřednictvím speciálních ošetření a individuálních procedur, které zajistí rovnováhu vašich smyslů a blaženost vaší mysli. Používáme přírodní a eticky vyrobené produkty spolu s tradičními a místně inspirovanými praktikami.

  Wellness programy - Six Senses Spa využívá chytrou technologii k měření vašeho vnitřního zdraví, pohybu a spánkových vzorců, aby bylo zajištěno, že naši odborníci na wellness pak mohou personalizovat procedury, aktivity a výživové poradenství na základě vašich konkrétních potřeb. Dosáhněte zdravého těla a mysli, které si udržíte i po návratu domů.

  Personál Vám rádzařídí výlety do okolí.

 • Poloha

  V Andamanském moři, v zátoce Phang Nga Bay se svými typickými vápencovými útvary tyčícími se nad mořem leží ostrov Ko Yao Noi. na tomto sotrově naleznete resort z řetězce Six Senses.

Zaujal Vás resort Six Senses Yao Noi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko