Kamalaya Koh Samui

 • Thajsko
 • od 6 800 Kč / 2 osoby / noc

Tento SPA resort se nachází na pobřeží ostrova Koh Samui. Je obklopen krásnou tropickou přírodou a dříve sloužil buddhistickým mnichům jako místo k meditacím. Dnes je Kamalya Koh Samui určena pouze pro dospělé a těšit se můžete na širokou škálu wellness programů, které budou přizpůsobeny vašim zdravotním cílům počínaje zvládáním stresu, kontrolou hmotnosti, detoxikací, zlepšení spánku, ale i emoční rovnováhy. Společně s mezinárodním týmem naturopatů si můžete vytvořit individuální zdravotní program dle vašich potřeb. Resort se navíc pyšní prvním místem Wellness Retreat v ocenění Destination Deluxe Awards 2019 a za rok 2023 získal první místo na World SPA & Wellness Awards.

Kamalaya

 • Ubytování

  K ubytování slouží pokoje umístěné uprostřed balvanů a stromů poblíž pavilónu jógy. Další variantou jsou prostorné suity s balkónem a výhledem na oceán nebo džungli, u některých je možné využít i privátní bazén. K dispozici jsou také různé typy vil s terasou nebo bazénem, které se nachází na pláži nebo v její blízkosti. Pro početnější skupinku přátel resort nabízí prostornou dvou-ložnicovou vilu s výhledem na moře, privátní terasou a bazénem.

 • Gastronomie

  Kamalaya Koh Samui nabízí kvalitní a zdravé pokrmy, které během pobytu dodají vašemu tělu energii. Těšit se můžete na rozsáhlou vegetariánskou kuchyni, ale také na mořské plody, drůbež a pokrmy z jehněčího masa. K relaxaci vám přijdou k chuti čerstvé šťávy nebo bylinné čaje.  

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí širokou škálu ozdravných procedur, ze kterých si opravdu vybere každý dle svých potřeb a uvážení. Resort se specializuje převážně na zdravý životní styl se zaměřením na kvalitní spánek, ideální hmotnost a kondici. Dalším oblíbeným programem je detox těla a mysli. Perfektně se v tomto programu totiž kombinují lékařské vědy s holistickými terapiemi, jehož výsledkem je účinný a silně omlazující detoxikační zážitek. Tým zkušených terapeutů se také zaměřuje na stres a vyhoření. Cílem je pomoci znovu získat rovnováhu, perspektivu a působit proti fyzickým, emočním, duchovním dopadům životního stylu a stresu. Pro milovníky jógy jsou připraveny soukromé lekce s doplňkovými procedurami, včetně terapií ajurvédy od zkušených indických terapeutů.

 • Poloha

  Resort se nachází v jižní části ostrova Koh Samui a cesta z letiště zabere přibližně 40 minut osobním vozem. 

Zaujal vás Kamalaya Koh Samui?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko