Vana Belle

 • Thajsko
 • od 8 000 Kč / 2 osoby / noc

Vana Belle najdete na východní části ostrova Koh Samui přímo na pláži Chaweng Noi. Z idylického, klidného místa mezi zahradami a průzračným mořem můžete snadno vyrazit na zajímavá turistická zákoutí ostrova nebo do restaurací a barů rušného Chaweng Beach. Resort je součástí Luxury Collection, nechybí zde proto spojení luxusu, komfortu a vřelé pohostinnosti. Těšit se můžete na jedinečné SPA s množstvím masáží i lázeňské rituály Himavanta. Vana Belle je ideální primárně pro páry, které cestují za relaxací a romantikou.

Vana Belle

 • Gastronomie

  Tradiční mezinárodní pochoutky, jako jsou například francouzské ústřice, mořské plody a vydatné snídaně najdete v restauraci Kiree. Místní thajský rum, osvěžující koktejly a thajské speciality nabízí Pool Bar, který se nachází v blízkosti venkovního bazénu. Po příjezdu do resortu je ideální volbou Lobby Bar, kde si můžete vychutnat prémiová vína, koktejly, whisky a lehké občerstvení. Resort nabízí i privátní čtyřchodovou večeři pro páry nebo rodiny přímo na pláži.

 • Aktivity v resortu

  V resortu se nachází Vana Spa, kde si můžete odpočinout při originálních thajských procedurách nebo masážích. Dále můžete navštívit fitness centrum s nepřetržitým provozem, vyzkoušet lekce jógy, pilates a thajského boxu. Vydat se můžete i na výlety včetně plavby lodí a prozkoumat tak okolní ostrůvky, které se nachází na jihozápadním pobřeží Koh Samui, plavbu lze navíc kombinovat i se zastávkami na šnorchlování nebo potápění. Skvělým zážitkem jsou místní trhy, kde můžete ochutnat čerstvou a lahodnou pouliční thajskou kuchyni, navštívit obchůdky se suvenýry a známou rybářskou vesničku Bophuta. Několik minut od resortu se nachází 2 vodní parky, které potěší nejen děti ale i dospělé. Mimo jiné se ostrov Koh Samui pyšní mnoha buddhistickými chrámy, kde se pořádají festivaly se skvělou autentickou atmosférou.

 • Ubytování

  Vana Belle nabízí ubytování v prostorných suitech s privátním bazénem, terasou a výhledem do tropické zahrady nebo na Siamský záliv. Pro větší pohodlí jsou k dispozici luxusní vily v tropických zarhadách se soukromou terasou, privátním bazénem s výhledem na moře. Součástí vily je obývací pokoj, champagne bar a služby komorníka. .

 • Poloha

  Vana Belle se nachází na východě ostrova Koh Samui přibližně 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Koh Samui.

Zaujal vás Vana Belle?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Thajsko