Santani Wellness Resort & Spa

Santani Wellness Resort & Spa nabízí příjemné místo k relaxaci v nedotčené divočině a duchovním centru Srí Lanky. K pobytu zde slouží pouze 20 luxusních chatek s výhledem na hory nebo do zahrady, jejichž unikátní design je inspirován budhistickými meditačními jeskyněmi z 16. století. Těšit se můžete na osobité služby i špičkovou zdravou gastronomii. Pokrmy šéfkuchař speciálně upraví dle vašeho wellness programu, na základě zdravotních cílů i fyzického stavu. Tento luxusní wellness & SPA resort se řadí k nejlepším na Srí Lance, je proto ideálním místem pro klienty, kteří si chtějí oddychnout od každodenního života a touží po naprostém klidu, regeneraci a relaxaci.

Santani Wellness Resort & Spa

 • Ubytování

  Resort nabízí 16 samostatných chatek s balkonem a výhledem do džungle, které jsou ideální volbou zejména pro páry. Pro rodiny s dětmi jsou ve vzdálenější lokalitě k dispozici 4 chaty s výhledem do zahrady. Všechny chaty mají prosklenou stěnu, která poskytuje nerušený výhled na svěží vegetaci.  

 • Gastronomie

  Program Ketogenic se zaměřuje na jídla s nízkým obsahem sacharidům, vychutnat si můžete certifikované maso, čerstvě ulovené mořské plody a zeleninu z místní zahrady. Ayurvedic Vegetarian nabízí moderní přístup k tradiční srílanské ájurvédské stravě. Tyto pokrmy dodávají tělu energii, zklidňují mysl a očišťuje tělo. Dále se můžete těšit na speciální program Detox, kdy se šéfkuchař zaměřuje na podporu a očištění jater, střevního traktu, ledvin a plic.

 • Aktivity v resortu

  Resort leží v tropické džungli, proto máte možnost zahájit každý den úžasnou procházkou v přírodě, zacvičit si jógu či meditovat podél řeky Hulu. Těšit se můžete převážně na wellness & spa programy, které vám budou přizpůsobeny dle zdravotního stavu a vašich potřeb. K dispozici je holistické wellness včetně parní lázně, cedrové dřevěné sauny s výhledem na rýžová pole a pohoří nebo venkovní termální bazén se solí.

 • Poloha

  Resort se nachází poblíž města Kandy a cesta z mezinárodního letiště v Colombu zabere přibližně 4 hodiny jízdy osobním vozem.

Zaujala vás Santani Wellness Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka