Water Garden Sigiriya

Tento kouzelný resort se nachází v těsně blízkosti slavné skály Sigiriya, kde se můžete těšit na luxusní pobyt s krásným výhledem na tropickou krajinu obklopenou jezery a vodními toky. Ve Water Garden Sigiriya najdete širokou škálu aktivit, výletů po známých místech Srí Lanky i kulinářské zážitky, o které se postarají úspěšní a kreativní šéfkuchaři. V resortu není zapomenuto ani na relaxaci a regeneraci těla, procedury prováděné kvalifikovanými odborníky si po dnech plných poznávání ostrova můžete dopřát v Ariyanna SPA.

Water Garden Sigiriya

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v prostorných vilách s výhledem na skálu Sigiriya a nabízí kompletní vybavení, společně s designovým nábytkem. Vily jsou k dispozici i s privátním bazénem a terasou. Pro početnější rodiny je k dispozici vila s 2 ložnicemi..

 • Gastronomie

  V hlavní resutaraci Main Restaurant se podávají pokrmy z celého světa a to pouze z čerstvých organických surovin, nechybí ani široký výběr nápojů. The Twin Level Bar nabízí panoramatický výhled na tropickou krajinu a je ideálním místem pro posezení s vaším oblíbeným nápojem.

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí vypůjčení kol k prozkoumání okolí, vyzkoušet můžete lukostřelbu a tradiční britský sport kriket. Pokud milujete jídlo, máte jedinečnou šanci se naučit hned několik srí lanských pokrmů při kurzu vaření. Resort pořádá i několik výletů včetně návštěvy slavné skály Sigiriya, dále jeskenních chrámů, které se nachází v Dambulle,  slonní safari v Minneriya a nebo se můžete vydat do úžasného města Pollonaruwa, které vzniklo v 11. století. Po celodenních aktivitách si můžete oddechnout v  luxusním SPA, kde je na výběr hned z několika druhů procedur a balijských masáží.

 • Poloha

  Resort se nachází poblíž slavné skály Sigiriya a cesta z mezinárodního letiště v Colombu zabere přibližně 4 hodiny jízdy osobním vozem. 

Zaujal vás Water Garden Sigiriya?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka