Ceylon Tea Trails

Na světě nenajdete jiný butikový resort s lokalitou v srdci čajových plantáží. V resortu Caylon Tea Trails najdete ikonické uskupení pěti bungalovů. Každý z nich je naprosto unikátní a svým vzhledem vás přenese do koloniální éry pěstitelů čaje. Pro maximální komfort hostů jsou zde poskytovány služby komorníka a vlastního kuchaře, který vám připraví gurmánské speciality dle vašich přání. Všechny bungalovy spojuje malebná pěší stezka vedoucí čajovými plantážemi, proto si zde během dovolené užijete panoramatické výhledy na okolní krajinu i dostatek soukromí pro odpočinek.

Ceylon Tea Trails

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v bungalovech, které jsou zařízené v koloniálním stylu se soukromou zahradou, bazénem a nádherným výhledem na okolní krajinu. Součástí ubytování je také služba komorníka. 

 • Gastronomie

  V bungalovech Ceylon Tea Trails vám bude k dispozici osobní kuchař, který připraví pokrmy podle vašich přání. Šéfkuchař si zakládá na červých surovinách a bylinkách z okolních statků. Těšit se můžete na lehce pikantní Srí Lanskou kuchyni, čtyřchodovou večeři, která je spojená i se současnou moderní kuchyní, dále vás potěší vybrané lihoviny a vína té nejvyšší kvality. 

 • Aktivity v resortu

  Zažijte prvotřídní čajový zážitek s místním průvodcem po čajovně Dilmah Tea. Dále si vychutnejte nádherný výhled na hory pokryté čajem, když se budete potulovat po jezeře Castlereagh na kajaku nebo se vydejte pěší stezkou a úžívejte si výhledy, vodopády a čajové plantáže. Pokud budete toužit po větším objevování Srí Lanky, v resortu nabízí hned několik výletů včetně výšlapu na známou horu Adam´s Peak, města Kandy nebo Nuwara Eliya. V resortu si můžete dopřát holistické SPA & Wellness, ve kterém se vám zklidní tělo i duše a ideálním klidným místem pro jógu nebo meditaci najdete na břehu jezera. 

 • Poloha

  Ceylon Tea Trails se nachází v nadmořské výšce 1 250 metrů mezi kopci regionu Bogawantalawa, který je proslulý především díky pěstování čaje již od roku 1870. Cesta z letiště v Colombu zabere asi 4 hodiny jízdy.

Zaujal vás Ceylon Tea Trails?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Srí Lanka