Ananda In The Himalayas

 • Indie
 • od 36 500 Kč / 2 osoby / noc

Ananda in the Himalayas je luxusní SPA resort umístěný v  prostorách Mahárádžova paláce v podhůří Himálájí. Toto místo s duchovní atmosférou je obklopeno lesy a poskytuje krásný výhled do údolí řeky Gangy.  Pro své služby získala Ananda mnoho ocenění a řadí se mezi nejlepší SPA hotely na světě. Vybrat si zde můžete z více než 80 kosmetických a léčebných programů či terapií. Ty nabízí spojení tradiční ajurvédy, jógy, vedanty a zdravé organické kuchyně, které vede k obnovení tělesné rovnováhy a duševní harmonie. Na čerstvém horském vzduchu se můžete během pobytu nechat unášet kouzlem přírody a klidu. Pod vedením zkušených odborníků je pro vás připraven skutečně nezapomenutelný a jedinečný wellness zážitek.

Ananda In The Himalayas

 • Ubytování

  Ubytování je v resortu připraveno v příjemně zařízených pokojích s balkonem a výhledem do zahrad, na palác nebo údolí. K dispozici jsou pak prostornější suity s obývacím pokojem a soukromou zahradou. Dále se můžete ubytovat v suitech s královskou ložnicí, který je vybavený starožitným nábytkem a má prostornou terasu s výhledem do zahrad a do údolí. Pro náročnější klienty resort nabízí i luxusní vily s obývací místností, saunou, privátním bazénem a službami komorníka.

 • Gastronomie

  Ananda se zaměřuje na wellness kuchyni, která zahrnuje klíčové principy ajurvédy. Po konzultaci s odborníky jsou zde hostům pokrmy sestaveny na míru tak, aby co nejlépe pomáhaly revitalizovat tělo. Využívány jsou čerstvé přírodní potraviny s nízkým obsahem tuku a kalorií.

  Jedinečný kulinářský zážitek si můžete dopřát v restauraci Tree Top Deck a The Pavilion, které se specializují na to nejlepší z indické, asijské a evropské kuchyně. Lehké občerstvení a odpolední čaj se podává v The Tea Lounge v paláci Viceregal. U bazénu si potom můžete vychutnat lehké a zdravé občerstvení a zároveň se pokochat nádherným výhledem. Na přání hostů může být jídlo servírováno v soukromí vlastního pokoje nebo na vybraném místě v resortu.

   
 • Aktivity v resortu

  Rozsáhlé SPA až s 24 místnostmi na masáže a terapie, bazénem a luxusními zařízeními pro hydroterapii je v Anandě centrem pozornosti. Ve spa je možné podstoupit více než 80 různých tradičních wellness praxí z Áuyrvédy a jógy.

  Pokud by vám nestačila všudypřítomná jóga, můžete využít z bohatého doprovodného programu. Jednou z možností je třeba trek k chrámu Kanjapuri. Některé z procházek do přírody s průvodcem jsou dokonce zdarma. Svatou řeku si můžete užít i trochu jiným způsobem – rafting na její divoké vodě můžeme opravdu doporučit. Během safari budete mít příležitost zahlédnout slony a mnoho druhů ptáků, a pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout i plachého leoparda nebo tygra.

 • Poloha

  Ananda leží 40 minut jízdy od letiště Dehradun. Na toto místní letiště navazuje letecký spoj 1x denně z mezinárodního letiště v Dillí.
   

Zaujala vás Ananda In The Himalayas?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Indie