Six Senses Vana

 • Indie
 • od 16 720 Kč / 2 osoby / noc

Six Senses Vana je wellness útočiště zasazené mezi salským lesem v Dehradunu na úpatí Himalájí v Indii. Po mnoho let je Vana útočištěm pro znovunastolení rovnováhy, léčení a učení na základě své touhy pomáhat hostům dosáhnout nejlepšího duchovního potenciálu. Nabízí cestu sebeobjevování a transformace, kde je vše přizpůsobeno potřebám každého hosta.

Six Senses Vana

 • Dehradun je zromantizovaný díky svému výskytu v sanskrtských básních Rámajána a Mahábhárata, proto je ideální pro páry, pobyt si však užijí i jednotlivci či rodiny s dětmi. Hotelové pokoje a apartmány jsou zařízeny pohodlně a moderně, avšak v naprostém souladu s přírodou a krásným výhledem pro navození pocitu harmonie.

 • Gastronomie

  Jídlo v Indii bylo vždy vnímáno jako nabídka bohům. Příroda a roční období zde velmi ovlivňují nabídku voňavých, nekomplikovaných chutí, které jsou přátelské pro milovníky masa, ryb, vegetariány i vegany. Zvláštní péče je zde však věnována i alergikům. Bohaté obědy formou bufetu a večeře à la carte zajistí, že nikdy nebudete hladovět.

  Dalším mostem mezi systémy tradiční medicíny a kuchyní je místní lékárna založená na principech ájurvédy, Sowa Rigpy a přírodní medicíny. Odvary, nálevy, bylinné směsi a topické aplikace, vytvářené zkušenými lékárníky jsou připravovány na základě původních receptur z místních bylin a surovin.

 • Aktivity v resortu

  Pro každého hosta je při příjezdu připraven wellness screening a konzultace spolu s výběrem personalizované výživy, denní program zdravotních pobytů se soukromými procedurami i přístup ke skupinovým aktivitám a oblečení (včetně doplňků).Na základě příjezdové konzultace a wellness screeningu, naplánují hoteloví lékaři další procedury od předních praktiků ájurvédy, jógy a tibetské medicíny, přírodní léčebné terapie během pobytu. Wellness programy založené na více záměrech vyžadují minimální dobu trvání. Patří mezi ně Spánek, Detox a Jóga na pět nocí, Řízení hmotnosti a Ájurvéda na 14 nocí a Ájurvéda Panchakarma na 21 nocí. Oddechnout si můžete třeba ve SPA, kde se o vás postarají Ájurvédští lékaři,  tibetští léčitelé, akupunkturisté, reflexologové, nebo tým pečujících terapeutů. Ve fitness centru se vám naopak budou věnovat učitelé jógy či fitness odborníci.

   

 • Poloha

  Transfer z letiště Dehradun's Jolly Grant trvá asi 60 minut po malebné trase přes kopcovité silnice. 

  Železniční stanice Dehradun je vzdálená 30 minut jízdy a obě cesty vlakem trvají 6 hodin. Z nádraží v Novém Dillí jezdí dva denní vlaky a dva noční vlaky. Oběma vlakům trvá cesta mezi Dillí a Dehradun asi 6 hodin.

  Cesta z Dillí do Dehradun trvá přibližně 5 až 6 hodin v závislosti na provozu.

  Hlavní město jógy Rishikesh a duchovní město Haridwar je jen 90 minut jízdy na jih.

Zaujal vás Six Senses Vana?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Indie