Six Senses Zil Pasyon

 • Seychely
 • od 44 000 Kč / 2 osoby / noc

Masivní žulové kameny a pláže s dokonale bílým pískem vytváří dramaticky krásnou přírodní scenérii, na kterou se mohou těšit všichni hosté resortu Six Senses Zil Pasyon. Díky tomu, že ostrov Félicité leží mimo cyklonový pás, zde panuje věčné léto a dopřát si tak skvělou a ničím nerušenou dovolenou je možné během celého roku. Resort známého řetězce Six Senses je zárukou komfortu, osobních služeb zaměřených na každý detail i jedinečných zážitků. Perfektní oázu pro klid a relaxaci na Seychelách zde najdou nejen páry, ale i rodiny s dětmi.

Six Senses Zil Pasyon

 • Ubytování

  Pro ubytování je hostům k dispozici 30 luxusních vil s terasou a bazénem zasazených do překrásné přírody v blízkosti Indického oceánu. Dle umístění nabízí vily hostům výhled do tropické přírody nebo na oceán. Pro rodiny a skupinky přátel poslouží větší residence se 2 až 4 ložnicemi.

   

 • Gastronomie

  Restaurace Island Café servíruje snídaně a večeře inspirované seychelskou kuchyní, pokrmy evropské, asijské a africké kuchyně. Ocean Kitchen je umístěna poblíž oceánu a k výběru jsou zde především speciality z čerstvých mořských plodů či bezmasé pokrmy. Chef’s Kitchen nabízí možnost sledovat šéfkuchaře při přípravě pokrmů připravených na míru pro uzavřenou společnost až šesti osob. V Ice-cream Bike si můžete dopřát vybrané druhy zmrzliny a sorbetů.

  Lakanbiz je tradiční bar s bohatým výběrem kvalitních rumů a kubánských dotníků. V plážovém Koko Bar najdou hosté osvěžující nápoje a malé občerstvení po celý den. The Wine Vault je místo pro privátní kulinářské zážitky spojené s ochutnávkou vína za přítomnosti someliéra. 

 • Aktivity v resortu

  V resortu nechybí pestré sportovní vyžití ani zážitkové aktivity, díky kterým se lépe seznámite se Seychelami. Vyrazit můžete na výlet na známé ostrovy Praslin a La Digue, vyzkoušet trek místní džunglí nebo kino pod širým nebem. Nechybí ani Six Senses SPA unikátně umístěné mezi skálami a typickým prostředím Seychel. Během jógy či vybraných procedur si tak můžete při výhledu na moře dopřát tu nejlepší relaxaci. Zapomenuto není ani na nejmenší členy rodiny, děti ve věku od 4 do 11 let se mohou těšit na denní program s rozmanitou zábavou v klubu Trouloulou.

 • Poloha

  Six Senses Zil Pasyon se nachází na soukromém ostrově Félicité, jen 30 námořních mil severovýchodně od mezinárodního letiště na ostrově Mahé. 

Zaujala vás Six Senses Zil Pasyon?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace