Mango House Seychelles

 • Seychely
 • od 40 000 Kč / 2 osoby / noc

Zbrusu nový resort byl otevřen teprve v létě roku 2021. Nabízí opravdu stylové a luxusní ubytování, které čerpá ze současného moderního minimalistického designu. Svou rozlohou je malý a velmi soukromý. Svou kvalitou se zařadil mezi nejlukrativnější boutique hotely na Seychelách. Kromě nápaditého stylu Vás nadchne také historie hotelu, která sahá do nedaleké minulosti. Tato původní mangová farma naprosto učarovala uznávaného italského fotografa Giana Paolo Barbiera, který se rozhodl místního jedinečného ducha nabídnout i svým hostům.

Mango House Seychelles

 • Ubytování

  Komfortní pokoje a apartmá elegatně kombinují moderní design s přírodními materíály. Jejich vzhled působí velmi příjemně a útulně. Všechny nabízejí prostorné balkóny s úchvatným výhledem na okolní přírodu a nekonečný horizont moře.

 • Gastronomie

  V celkem pěti hotelových restauracích si budete moci pochutnat na exotických pokrmech, který vás učarují nejen svou chutí, ale i vzhledem. V hlavní restauraci Muse se v průběhu celého dne podávají vynikající pokrmy inspirované středomořím. Místního seychelského ducha si užijete v restauraci Kokoye, kde si pochutnáte na večeři završené lahodným koktejlem. Milovníky japonské kuchyně potěší návštěva restaurace Azido, kde si pochutnají například na tradičním sushi v doprovodu okouzlujícího výhledu na zapadající slunce nad mořem. V restauraci Moutya si užijete pokrmy z grilu, jako například čerstvé grilované ryby nebo hamburgery. Nechybí ani skvělý bar Sooley, umístěný vedle nekonečného bazénu.

 • Aktivity v resortu

  V rámci pobytu v hotelu se můžete spolehnout na opravdu jedinečný servis. Již před vašim příjezdem budete moci zadat požadavky na stravování, aktivity a veškeré preference, které si v průběhu vašeho pobytu budete přát využít. Kromě skvělého odpočinku na soukromé pláži si budete moci dopřát nekonečné chvíle relaxace v příjemných lázních. S panoramatickým výhledem na okolní přírodu si budete také moci užít relaxaci u tří nekonečných bazénu. Sportovní nadšence potěší možnost využití řady vodních sportů nebo skvěle vybavenou posilovnu.

 • poloha

  Mango House je umístěny na jihozápadě hlavního ostrova Mahe. Cesta z letiště zabere zhruba půl hodiny osobním automobilem.

Zaujal vás Mango House Seychelles?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace