Kempinski Seychelles Resort

 • Seychely
 • od 8 000 Kč / 2 osoby / noc

Hotel Kempinski Seychelles leží v exkluzivní lokalitě na jihozápadě ostrova Mahé, přímo ve slavné zátoce Baie Lazare. Hosté si zde mohou užít kreolskou pohostinnost v kombinaci s okouzlujícím prostředím nedotčené přírodní krásy Seychel. Ideální podmínky pro relaxaci představuje dlouhá písčitá pláž omývána Indickým oceánem. Nechybí ani pestré sportovní vyžití včetně ranního cvičení na vrcholu hory, jízdy na kole nebo plážový volejbal. Tento tropický ráj nabízí útočiště pro páry na romantické dovolené, ale také pro rodinné zážitky. Dovolenou v Kempiski Seychelles Resort je možné zpestřit výletem po ostrově Mahé nebo na okolní ostrovy Praslin a La Digue.

Kempinski Seychelles Resort

 • Ubytování

  V resortu je k pobytu možné využít pokoje nebo prostornější suity. Pokoje i suity mají k dispozici vlastní balkon a jsou umístěny v přízemí nebo v patře s výhledem na místní přírodu nebo moře. 

 • Stravování

  Café Lazare hostům nabízí zdravé snídaně a tematické večeře formou bufetu. Během dne je to místo pro neformální setkání a odpočinek u kávy. Restaurace L´Indochine se specializuje na pokrmy z mořských plodů a kulinářské zážitky, které si zde můžete vychutnat ve stylovém prostředí. Windsong Beach Restaurant je navržen v souladu s přírodním prostředím a specialitou jsou zde  pokrmy podávané na horkých kamenech. V bezkonkurenčně klidné atmosféře můžete naslouchat zvukům moře a užít si široký výběr nápojů a lahodného občerstvení. Pro příjemné večerní posezení u drinku pak slouží Planters Bar and Lounge.

   
 • Aktivity v resortu

  Během pobytu zde mohou hosté využít pestré aktivní i relaxační vyžití. K dispozici je třeba fitness, plážový volejbal, pěší turistika, potápění, šnorchlování, výlety a zajímavostí je ranní jóna na vrcholku hory s výhledem na okolí. Nechybí ani SPA nebo zábava pro děti ve věku 3-12 let v dětském klubu. 

 • Naše osobní zkušenost

  Tento 5* resort leží v kouzelné lokalitě na ostrově Mahe na dlouhé písčité pláži. Kempinski je ideální pro plážovou, relaxační dovolenou s trochou sportovního vyžití. Vyzkoušet je zde možné i šnorchlování a zajímavostí je třeba ranní lekce jógy na vrcholu hory poblíž resortu. Personál můžeme pochválit za vřelý a osobitý servis, zejména u bazénu poblíž pláže je pro hosty vždy připravena voda a drobné osvěžení zdarma. Pokoje působí příjemně a z osobní zkušeností můžeme doporučit i výhled do zahrady, příroda v okolí resortu je totiž skutečně nádherná. Pobyt si zde užijí páry i rodiny s mladšími dětmi.

 • Poloha

  Hotel Kempinski Seychelles leží v exkluzivní lokalitě na jihozápadě ostrova Mahé, přímo ve slavné zátoce Baie Lazare. Cesta z mezinárodního letiště do resortu trvá asi 30 minut jízdy autem, hlavní město Victoria je vzdáleno přibližně 40 minut jízdy. 

Zaujal vás Kempinski Seychelles Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace