Hilton Seychelles Labriz

 • Seychely
 • od 8 500 Kč / 2 osoby / noc

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je jediný resort na ostrově Silhouette. S bohatou faunou i florou, které tvoří národní park, a krásnými plážemi je resort jako stvořený pro idylickou dovolenou na Seychelách. Pobyt si zde díky kouzelné atmosféře a výborné gastronomii užijí především páry, zázemí zde však nechybí ani pro rodiny s dětmi.

Hilton Seychelles Labriz

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování ve vilách s terasou s umístěním v zahradách nebo na pláži. Vyšší kategorie vil pak mají k dispozici navíc i vlastní bazén. Početnější rodiny nebo malá skupinka přátel pak může využít dvouložnicové vily Silhouette Estate.

 • Gastronomie

  Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky restaurací zaměřených na mezinárodní kuchyni v Café Dauban, kreolskou kuchyni v Grann Kaz a italské speciality v Portobello. Nechybí ani pokrmy s asijským nádechem v restauraci Sakura nebo sushi v Teppanyaki. Lehká jídla a pizzu si hosté mohou dopřát v Pizzeria & Grill.

  Bar Lo Brazin je otevřen pro všechny hosty, kteří si rádi při večerní zábavě dopřejí láhev dobrého vína nebo oblíbený koktejl. 

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí rozmanitou škálu aktivit pro páry i rodiny s dětmi. Ze sportovního vyžití je k dispozici fitness, vodní sporty včetně potápění, lekce jógy, jízdní kola, stolní tenis, tenis, minigolf nebo trek přírodou s průvodcem a výlety na okolní ostrovy. Nechybí ani denní zábava pro nejmenší členy rodiny v dětském klubu či relaxační procedury v Eforea SPA, které se nachází v tropickém prostředí ostrova.

 • Naše osobní zkušenost

  Hilton Seychelles Labriz leží na odloučeném ostrově Silhouette, kde na hosty čeká krásná písčitá pláž i přírodní kouzlo Seychel. Během pobytu je totiž možné nejen relaxovat, ale také zamířit na trek s průvodcem do přírodního parku a blíže se tak seznámit s životem ostrově. K těmto zážitkům se přidává i možnost širokého sportovního vyžití nebo návštěvy SPA. Pochválit a vyzdvihnout zde můžeme gastronomii, nabídka restaurací je pestrá a kuchyň skutečně výborná. Zejména v restauraci Sakura si večeře užijí milovníci asijské kuchyně, s večerní atmosférou doporučujeme návštěvu párům. Z ubytování se nám nejvíce zalíbila vila na pláži. Resort je ideální pro romantický pobyt ve dvou, na své si zde však přijdou také rodiny s dětmi. 

 • Poloha

  Hilton Seychelles Labriz leží na ostrově Silhouette. Z Mahe je možné využít dopravu lodí, která zabere 40 minut. Větší zážitek z cesty nabízí let helikoptérou s výhledem na panenské ostrovy, přelet mezi ostrovy trvá přibližně 15 minut.

Zaujal vás Hilton Seychelles Labriz?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace