Constance Lémuria

 • Seychely
 • od 16 800 Kč / 2 osoby / noc

Tento klidný, luxusní resort na ostrově Praslin na Seychelách je obklopen bohatou faunou a florou i krásnými plážemi. Každý host zde proto najde své zákoutí pro relaxaci, ať už na idylické písčité pláži nebo 18ti jamkovém golfovém hřišti, které patří mezi jedno z nejlepších v Indickém oceánu. Příjemné prostředí v Constance Lémuria doprovází také osobité služby a gurmánské zážitky až ve třech restauracích. Idylickou dovolenou si zde užijí především páry, zázemí však nechybí ani pro rodiny s dětmi.

Constance Lémuria

 • Ubytování

  V resortu mohou hosté využít komfortní suity typu Junior a Senior s příjemným, elegantním zařízením. Suity mají k dispozici vlastní balkon, jsou umístěny v přízemí nebo první patře a poskytují výhled do zahrad a směrem k moři. Náročnější klienti a rodiny s dětmi mohou také využít plážových vil s vlastním bazénem. Součástí každé kategorie ubytování jsou služby komorníka. 

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace The Legend  nabízí pokrmy z celého světa formou tematických bufetových stolů i a-la-carte menu. Speciality místní kreolské kuchyně si hosté mohou dopřát v restauraci Seahorse, která je umístěná u golfového hřiště. Milovníci plodů moře a ryb uspokojí pestrá nabídka společně s romantickým prostředím v restauraci The Beach Bar & Grill.

  Každá restaurace má vlastní bar s rozmanitým sortimentem nápojů – The Legend, Seahorse Bar, Beach Bar. Oblíbený koktejl si však mohou hosté dopřát také v baru u bazénu v Pool Bar nebo na pláži v Takamaka.

 • Aktivity v resortu

  V Constance Lémuria si dovolenou užijí milovníci relaxace i sportovních aktivit. K odpočinku a regeneraci těla poslouží luxusní U SPA, z aktivit nechybí fitness, tenis nebo vodní sporty včetně potápění. Opomenout nemůžeme ani 18ti jamkové golfové hřiště, které je jediné na Seychelách a patří mezi jedno z nejlepších v Indickém oceánu. V resortu se zabaví také nejmenší členové rodiny, denní program je pro děti ve věku 4-11 let připraven v klubu Kids Club.  

 • Naše osobní zkušenost

  Tento luxusní resort nás nadchnul jak pro své kouzelné prostředí tak velmi osobité služby. Díky svému umístění v udržovanýchm zahradách a krásné přírodě se můžete těšit na idylické zákoutí pro odpočinkovou dovolenou. Hosté v resortu mohou využívat celkem tři pláže a jedno z nejlepších golfových hřišť v Indickém oceánu. Vyzdvihnout můžeme i gastronomii, která je v Constance Lémuria skutečně znamenitá a nadchce i ty největší gurmány. Pro klidnou a tichou atmosféru resort doporučujeme přednostně párům, zázemí zde však nechybí ani pro rodiny. Dětský klub nedávno prošel drobnou úpravou a k dispozici jsou kromě prostorných suitů i privátní více-ložnicové vily. 

   

 • Poloha

  Constance Lémuria Resort leží na severozápadě ostrova Praslin. Z hlavního ostrova Mahe do resortu je možné využít transfer místní leteckou linkou (přibližně 15 minut letu) nebo lodí (přibližně 1 hodina plavby) a následně pak osobním vozem. 

Zaujal vás Constance Lémuria?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace