Anantara MAIA Seychelles Villas

 • Seychely
 • od 38 000 Kč / 2 osoby / noc

Kouzelná tropická příroda, písčitá pláž Anse Louis a průzračná voda Indického oceánu jsou jen jedním z mála lákadel luxusního resortu Maia. Doslova jako stvořené zákoutí pro romantiku a relaxaci si na ostrově Mahe užijí především páry. Soukromí prostorných vil v resortu doplňuje služba osobního butlera, skvělá gastronomie a aktivity jsou zde pro všechny, kdo chtějí načerpat novou energii během balijských procedur ve SPA nebo vyzkoušet rozmanitý výběr vodních sportů.

Anantara MAIA Seychelles Villas

 • Ubytování

  Komfort a maximální soukromí nabízí dvě kategorie prostorných vil, které jsou umístěny v kopci s výhledem na moře nebo na pláži s výhledem do zahrady. Jejich součástí je bazén a terasa nebo zahrada s altánkem. Samozřejmostí je služba komorníka a občerstvení v rámci all inclusive dle preferencí a zcela dle výběru hostů. 

 • Gastronomie

  Maia Resort nabízí podle preferencí hostů možnost vychutnat si pokrmy v soukromí své vily na pláži i jiných zákoutích. V příjemném prostředí restaurace Tec Tec hosté naleznou menu se specialitami středomořské i světové kuchyně s nádechem kreolské tradice. Koktejly a lehké pokrmy jsou hlavní nabídkou v Sunset Pool Bar

 • Aktivity v resortu

  V tomto jedinečném resortu se můžete primárně těšit na relaxaci v soukromí své vily a luxusním MAIA SPA. To nabízí procedury inspirované balijskými tradicemi, které si můžete dopřát ve venkovních pavilionech za doprovodu šumění moře a zvuků místní přírody. Z aktivit je možné využít jógu, fitness, vodních sportů a výletů po ostrově Mahe nebo dalších místech Seychel. 

 • Naše osobní zkušenost

  Luxusní resort Maia nás překvapil a nadchnul pro originální a jedinečný koncept. All inclusive zde přináší hostům neomezený výběr pokrmů a nápojů dle preferencí, vyzdvihnout můžeme i vřelý, pozorný a velmi přátelský personál, který poskytuje servis s osobitou péčí.  Výhodou také je, že vstup do vily hostů je umožněn pouze komorníkovi. Ten se stará o servis pokrmů včetně snídaně, úklid vily, organizaci aktivit i drobná překvapení. Během pobytu doporučujeme vyzkoušet také SPA, kde jsou procedury prováděny ve venkovních pavilionech a nabízí tak skutečně jedinečný relaxační zážitek. Klidné prostředí a soukromé vily s výhledem na okolí nebo vstupem na pláž jsou perfektní zejména pro páry, které touží po romantice a relaxaci. 

 • Poloha

  Anantara MAIA Seychelles Villas leží na jihozápadní straně ostrova Mahe necelých 25 minut jízdy autem z mezinárodního seychelského letiště. 

Anantara MAIA Seychelles Villas

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Seychely

Podobné destinace