Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas

Pokud v Abu Dhabi hledáte kvalitní plážový resort, ideální místo pro relaxaci, cestujete za zážitky nebo dokonce golfem, bude pro vás Park Hyatt skvělým místem pro dovolenou. Decentní luxus, kvalitní služby a skvělá gastronomie nabízí hostům výrazně inspirující zážitek a vynikající zázemí pro pobyt u moře. Elegantní pokoje, suity i vily poskytují pohodlné ubytování nejen párům, ale i rodinám s dětmi, pro které je v hotelu denně připravena zábava v dětském klubu Camp Hyatt. Dokonalý odpočinek je pro hosty připraven v lázních Atarmia, u bazénu nebo na dlouhé písčité pláži umístěné přímo u hotelu. Milovníci golfu se pak mohou těšit na 18ti jamkové golfové hřiště Saadiyat Beach Golf Club.

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas

 • Ubytování

  V resortu k ubytování slouží elegantní pokoje s privátním balkonem, dále suity s obývacím pokojem a dvěma prostornými balkony s výhledem na pláž a moře nebo zahrad. Pro náročnější klienty resort nabízí suity s venkovním sokromým masážním salonem, prostorný balkonem s bazénem a lehátky. Nejvyšší a nejluxusnější kategorií jsou vily s výhledem na moře, venkovní terasou a privátním bazénem, které může využít až 8 osob.  

 • Gastronomie

  Park Bar&Grill nabízí různé grilované speciality, v The Café najdete pokrmy mezinárodní kuchyně a v Beach House s výhledem na pláž si můžete vychutnat tradiční jídla středomoří.

  Koktejly a růzdné druhy nápojů jsou hlavní nabídkou v Beach House Rooftop a The Park Bar. V The Library si můžete vychutnat odpolední čaj nebo domácí čokoládu a pečivem.

 • Aktivity v resortu

  Milovníci golfu určitě ocení možnost navštívit přilehlé 18-ti jamokové golfové hřiště. Během pobytu si kromě pláže můžete užít výlety lodí za delfíny nebo plavbu v mangrovech. Vyzkoušet je možné také lekci potápění nebo známý flyboarding. Po celodenních aktivitách k relaxaci poslouží luxusní SPA Atarmia a hravá zábava je připravena denně pro nejmenší členy rodiny v dětškém klubu.

 • Poloha

  Park Hyatt leží na ostrově Saadiyat, přibližně půl hodiny jízdy autem z mezinárodní ho letiště v Abu Dhabi a asi 1,5 hodiny jízdy z letiště v Dubaji.

Zaujal vás Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi