Rixos Premium Saadiyat Island

Rixos leží na nejkrásnější písečné pláži ve Spojených arabských emirátech na ostrově Saadiyat.  Tento luxusní resort je pro svou rozmanitost vhodný pro rodiny s dětmi. Využít je totiž v resortu možné malý aquapark a různé aktivity pro nejmenší členy rodiny. Na své si přijdou ale i dospělí a páry, k dispozici je pro relaxaci kromě pláže i fitness a wellnes s tureckými lázněmi. Pokud hosté zatouží po dalších aktivitách, v těsné blízkosti Rixosu se nachází golfové hřiště a muzeum umění Louvre Abu Dhabi, k odpočinku je možné využít i krásné procházky v okolí resortu.  Pro milovníky gurmánských specialit nechybí pestrý výběr z několika restaurací s místními i světovými specialitami.  V rámci ubytování je pro hosty standardem all inclusive nebo ultra all inclusive.

Rixos Premium Saadiyat Island

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v pokojích s výhledem do zahrady nebo na Arabský záliv. Další možností jsou suity, která mají soukromý vstup do bazénu a vlastní balkon. Pro početnější rodinu resort nabízí vily s vlastním obývacím pokojem, kuchyní, jídelní částí, sourkomou zahradou a jacuzzi. 

 • Gastronomie

  Návštěva restaurací v resortu Rixos Premium Saadiyat Island je kulinářský zážitek, můžete si vybrat hned z několika typů restaurací, ve kterých jsou podávány speciality světové i místní kuchyně. 
   
  V restauraci Turquoise se podává široký výběr mezinárodních jídel formou bufetů, vychutnat si můžete i různé nápoje a koktejly.  Peoples Snack má okouzlující výhled na pláž a je ideální volbou pro občerstvení během dne, kdy si můžete jídlo vychutnat na otevřené terase. Mermaid je díky umístění na pláži ideální pro mimořádné příležitosti a nabízí primárně středomořskou kuchyni. L'Olivo Italian potěší milovníky italské kuchyně.
  Orient Turkish nabízí orientální tureckou kuchyni, japonské speciality jsou předností Aja Asian & Teppenyaki , kde můžete ochutnat saké a sushi, k jídlu vám bude hrát živá hudba. Club House je vyhrazený pro hosty, kteří jsou ubytovaní v luxusních vilách nebo apartmánech a nabízí řadu mezinárodních kuchyní po celý den a večer. 
   
  V baru Highhlights můžete pozorovat západ slunce s koktejlem v ruce a sledovat barmanskou show. Ve večerních hodinách vám zahraje DJ. Další bar Aqua se nachází přímo v bazénu, ve kterém si můžete vychutnat nealkoholické nápoje. Nepřetržitě otevřený Lobby Bar převážně slouží k odpočinku při příjezdu nebo odjezdu z resortu, můžete si vybrat z mnoha druhů čajů, kávy a lehkého občerstvení.. 
 • Aktivity v resortu

  Rixos je skvělým místem pro milovníky relaxace i pro sportovní nadšence. Fitness vybavení je v nejvyšší kvalitě a samozřejmostí je možnost cvičení se soukromým trenérem. Nechybí ani široká nabídka vodních aktivit, na souši pak můžete využít tenis, volejbal a lekce jógy. K osvěžení těla i mysli poslouží luxusní SPA, děti se mohou zabavit během denních aktivit v dětském klubu anebo v aquaparku, který je součástí resortu. 

 • Poloha

  Rixos Premium Saadiyat Island se nachází přibližně 25 minut od letiště Abu Dhabi asi 1,5 hodiny cesty z Dubaje.

Zaujal vás Rixos Premium Saadiyat Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Abu Dhabi