The Westin Resort, Costa Navarino

 • Řecko
 • od 8 000 Kč / 2 osoby / noc

The Westin Resort Costa Navarino leží u písčité pláže poloostrova Peloponés. Tento luxusní resort je ideálním místem jak pro dovolené v páru, tak pro pobyt s rodinou a dětmi každého věku. Hosté se během pobytu mohou věnovat nesčetnému množství aktivit, jejichž součástí je také golf. Díky velmi dobré lokalitě v provincii Messinia je pro hosty mnoho k vidění mimo resort, ať už jsou to přírodní krásy ostrova, jako jsou vodopády, řeka Neda, pláž Finikouda nebo kostely a hrady patřící do mezinárodního dědictví UNESCO. Nezbytnou součástí resortu je velmi kvalitní servis a vynikající kuchyně denně připravována v téměř 10 restauracích.

The Westin Resort, Costa Navarino

 • Ubytování

  The Westin Resort Costa Navarino nabízí pohodlné ubytování v moderně zařízených pokojích s výhledem na moře i suity s terasou nebo privátními bazény. Rodiny pak mohou využít ubytování v dvou-ložnicových suitách.

 • Gastronomie

  The Westin Resort Costa Navarino nabízí hostům skutečně široký výběr restaurací a pokrmů celosvětové kuchyně. Dle chutě si mohou hosté vybrat jídla z bufetových stolů během snídaně a večeře v Morias, ve Flame jsou připravovány delikátní pokrmy z nejlepších čerstvých surovin, italská kuchyně je předností restaurace Da Luigi a typická řecká jídla jsou podávána v Taverna nebo Souvlakerie.V Barbouni budou spokojeni milovníci ryb, které jsou rovněž specialitou luxusní restaurace Eleon. Chutná jídla středního východu jsou specialitou Nargile a japonskou kuchyni si mohou hosté vychutnat v Inbi.

  V hotelu nechybí ani lehké občerstvení v Kayak Ice Cream Butique, Kafenio and Deli nebo barech 1827 Lounge and Bar, Lagoon Pool a Westin Pool.  

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí široký výběr aktivit, díky kterým se zde zabaví páry i rodiny s dětmi. Pro relaxaci je možné využít pláže, bazénů a luxusního SPA s rozmanitou variací relaxačních procedur pro tělo i mysl. Děti se snadno zabaví v dětském klubu, kde jsou kromě denního programu dostupné i hřiště, bazény a skluzavky. Milovníci sportu se mohou tešit na velkou škálu vyžití včetně potápění, plavby lodí, surfování, kite a další vodní sporty. Dále jsou k dispozici jízdní kola, trekování, horolezecká stěna, fitness, lekce jógy, bowling a dokonce 2 golfová 18-ti jamková hřiště. V resortu je dostupná také půjčovna vozů, snadno tak můžete vyrazit i na výlety za okolními krásami ostrova.

 • Naše osobní zkušenost

  The Westin Costa Navarino je perfektní jak páry tak pro rodinnou dovolenou s dětmi každého věku. Díky svému rozložení připomíná společně se sesterským hotelem The Romanos malé řecké městečko plné sportovního vyžití i relaxace. Aktivit je zde opravdu spousta a zejména oblíbený je resort golfisty, a to díky dvěma 18-ti jamkovým přilehlým hřištím. Ochuzeni zde ale nebudou ani milovníci plážování, písčitá pláž u resortu je totiž krásná, dlouhá a zcela perfektní pro relaxaci. Pochválit můžeme i gastronomii, která je rozmanitá. Resort doporučujeme pro perfektní zázemí i dobrý poměr ceny s kvalitou služeb.

 • Poloha

  The Westin Resort Costa Navarino se nachází na poloostrově Peloponés, přibližně 270 kilometrů na jihozápad od Athén. Mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 45 kilometrů a cesta do hotelu zabere necelou hodinu jízdy autem.

Zaujal vás The Westin Resort, Costa Navarino?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko