Danai Beach Resort & Villas

 • Řecko
 • od 11 700 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní resort obklopený bujnými zahradami, bílými písčitými plážemi a tyrkysovým mořem, je ideálním místem pro relaxační dovolenou v páru, s přáteli i s rodinou. Danai Beach nabízí pohodlné ubytování v elegantně zařízených suitech a prostorných vilách s privátními bazény a výhledem na moře. Pro hosty jsou denně připraveny výtečné pokrmy ve čtyřech hotelových restauracích a gastronomické zážitky často zpestří degustační večery nebo grilování se speciálně připraveným menu. Kromě relaxace ve svém suitu, vile i na pláži, mohou hosté využít lázně, sportovní aktivity nebo navštívit Soluň a nedaleko vzdálené městečko Nikiti.

Danai Beach Resort & Villas

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v pokojích s vlastní terasou nebo balkonem. Další možností jsou dvou-ložnicové suity s obývacím pokojem a privátním balkonem, u některých je možné využít i terasu s bazénem. Suity jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi. Pro početnější rodiny nebo skupinku přátel  jsou k dispozici luxusní až čtyř-ložnicové vily s výhledem na moře, soukromou terasou a vyhřívaným bazénem.

 • Gastronomie

  Pod širým nebem a s výhledem na útesy se můžete těšit na gurmánské zážitky v restauraci The Squirrel, kde se podává franzcouzská a středomořská kuchyně. Pokrmy z grilu a plodů moře jsou předností v restauraci The Sea Horse Grill a moderní středomořská kuchyně je hlavní nabídkou menu v The Andromeda. Snídaně jsou podávány na slunné terase s výhledem na moře, pro větší soukromí si můžete snídani doručit do svého suitu nebo vily. Koktejly a jiné nápoje jsou během dne až do pozdních nočních hodin podávány v The Philosophy Seaside Baru, při relaxaci u bazénu jsou připraveny nápoje také v The Pool Bar.  

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí hned několik vodních aktivit včetně vodního lyžování, plavby na katamaránu, windsurfingu, privátních lekcí vodního aerobiku s instruktorem, jízdy na kajaku. Pro sportovní nadšence je k dispozici fitness s osobním trenérem, privátní lekce jógy, ale i tenisu. Těšit se můžete i na šnorchlování, rybaření, lekce tancování nebo jízdu na koni. Pro milovníky jídla jsou připravené kurzy vaření a k dispozici jsou i lekce řečtiny. Pokud budete toužit po relaxaci, nesmíme opomenout Spa, které nabízí velký výběr masáží a orientální holistické procedury.

 • Poloha

  Danai Beach Resort and Villas leží u břehů Egejského moře na druhém hrotu Chalkidiki, poloostrově Sithonia. Z letiště v Soluni transfer zabere necelou hodinu jízdy vozem a přibližně 15 minut letu helikoptérou.

Zaujal vás Danai Beach Resort & Villas?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko