Domes of Elounda

 • Řecko
 • od 7 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní 5* resort se nachází na řeckém ostrově Kréta, lemovaný olivovými háji a skalami, nabízí krásné výhledy na Egejské moře a ostrov Spinalonga. Vytříbený luxus si zde můžete dopřát hned v několika kategoriích, od základních apartmá, přes rezidence až po prostorné vily. Resort je vhodný pro rodiny, avšak na své si tu přijdou i páry. Unikátní koncept CORE Agora nabízí hostům venkovní centrum letního života, kde hosté mohou zažít propojení jedinečných zážitků z oblasti umění, gastronomie, módy, wellness, kultury a mnoho dalšího.

Domes of Elounda

 • Ubytování

  V tomto resortu nenajdete žádné obyčejné pokoje, ale pouze apartmá nebo vily, které mají vždy oddělený obývací pokoj. Nově zrekonstruovaných 78 apartmá, 8 soukromých rezidencí, 4 ultraluxusní vily Elounda Domes a 28 luxusních rezidencí vás přivítají do říše vytříbeného luxusu. Jejich dobře vybavené a odborně navržené možnosti ubytování jsou hned v několika velikostech a mohou se pochlubit bohatým vybavením, které uspokojí i nejnáročnější z cestovatelů. Pyšní se středomořskou architekturou, přírodními materiály a mimořádnými, ručně vyrobenými detaily jako například keramika nebo tkané materiály. Svoji variantu si tak vyberou páry, ale i rodiny.

 • Gastronomie

  Stravování v Domes of Elounda je rozmanitou směsí bohaté kulinářské tradice ostrova, klasické gastronomie a dalších trendů v oblasti gastronomie. Steakhouse Blend, který se nachází u bazénu, nabízí prvotřídní maso od místních farmářů. Jedinečnou řeckou kuchyni si můžete dopřát v restauraci Frureo. Na mix kuchyní se můžete těšit v hlavní restauraci Tholos, která je pro vás připravena na snídani, ale i na večeři formou bufetu.

  Oceněná řecká a la carte restaurace TOPOS 1910 vás nadchne nejen krásným výhedem a unikátním designem, ale především výtečnými pokrmy, kde hlavní roli hrají mořské plody. 

  Na pláži i u bazénu si můžete vychutnat koktejly, smoothies nebo nějakou lehkou svačinku. Samozřejmostí je také pokojová služba, která vám do pokoje přinese cokoliv, na co budete mít chut´.

 • Aktivity v resortu

  Domes of Elounda nabízí velký výběr aktivit. Díky své unikátní lokaci se resort pyšní krásnou písečnou pláží, která je vhodná i pro malé děti. V dětském klubu KiEpos jsou pro děti a mládež také k dispozici aktivity plné zábavy inspirované Montessori, které poskytují rodičům dostatek času na dobití energie v oblastech určených pouze pro dospělé, třeba například v místních lázních SOMA Spa.

  Pro sportovce je k dispozici fitness centrum, lekce jógy, tenisový kurt, jízda na koni a mnoho dalšího. Dopřát si můžete i plavbu lodí.

 • Poloha

  Letiště Heraklión je vzdálené od resortu necelých 75 kilometrů, do hotelu se tedy dostanete cca za hodinu jízdy.

Zaujal Vás Domes of Elounda?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko