Creta Maris

 • Řecko
 • od 7 170 Kč / 2 osoby / noc

Creta Maris je obklopen písečnými plážemi, impozantními horami a historickými památkami, které dodávají tomuto místu jeho kouzlo. Tento All Inclusive resort na ostrově Kréta dokáže poskytnout každému to, co od dovolené očekává, ať už je to klidný odpočinek od starostí strávený na pláže, u bazénu či ve wellness, nebo aktivní dovolená plná sportu a pohybu. Komfortní ubytování, vynikající gastronomii a rozmanitou večerní zábavu tu jistě ocení všichni hosté.

Creta Maris

 • Ubytování

  Creta Maris nabízí 681 pokojů různých kategorií, ze kterých si vybere každý, ať už cestujete s partnerem, rodinou, či kamarády. Všechny pokoje mají soukromou terasu nebo balkon, odkud si můžete vychutnat pohled do zahrady, na krétské hory nebo na třpytící se Egejské moře. Pokoje si můžete vybrat ve dvou hlavních budovách anebo v bungalovech v části resortu ve stylu malebné řecké vesničky. 

 • Gastronomie

  V hotelu si můžete vybrat ze 7 restaurací, 10 barů a 5 rychlých občerstvení. Enomy je hlavní restaurací v resortu, kde servírují krétskou a mezinárodní kuchyni. Můžete si zde dát snídani, oběd i večeři. Jídlo je podáváno formou bufetu. V Arismari Restaurant připravují řeckou a středomořskou kuchyni a opět si zde můžete vychutnat snídani, oběd i večeři. Alatsi Restaurant je  jedinou restaurací, která je určena jen pro dospělé. Nadchne vás výhledem na Egejské moře a výbornými mořskými plody. Pithos Restaurant využívá kvalitnách surovin z místních farem a je zde servírována krétská kuchyně. V rychlém občerstvení nabízejí čerstvé džusy, zmrzlinu, palačinky, gyros, či burgery. Bary můžete najít u bazénu, na pláži, v lobby a v letním kině.

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí 15 bazénů a 250 m písečné pláže. Samozřejmostí jsou i vodní sporty. Ale chcete-li raději zůstat na souši, můžete si např. zahrát tenis, basketbal, fotbal nebo si zacvičit jógu, pilates, či tabatu. Pokud preferujete odpočinek, zajděte si do spa, na masáž, nebo manikúru a pedikúru. Děti si mohou užít zábavy ve vodním parku nebo v dětském klubu, kde na ně čeká venkovní a vnitřní hřiště, videohry, týmové hry, vzdělávací aktivity či knihovna. Den můžete večer zakončit tancem, karaoke, hrou v kasinu nebo zhlédnutím vystoupení, jaké pro vás animátoři připravili.

 • Poloha

  Hotel se nachází na severním pobřeží Kréty ve městě Hersonissos, jen 500 m od centra tohoto města. Letiště Heraklion je vzdáleno jen 23 minut autem.

Zaujala vás Creta Maris?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko