Blue Palace Resort & Spa

 • Řecko
 • od 6 300 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní resort vás zaujme především svou architekturou, přátelskou pohostinností a vysokým standardem služeb. Ubytování si můžete vybrat v bungalovu, suitu a vile s vlastním bazénem, které jsou zařízené v místním a velmi elegantním stylu. Kaskádovité postavení všech kategorií nabízí krásný výhled na moře na protější ostrov Spinalonga. V Blue Palace budou spokojeny především páry, které pro svou dovolenou vyhledávají soukromí a romantiku, rodiny s dětmi však mohou využít pohodlného ubytování ve vilách i dětského klubu. Součástí Blue Palace je soukromá oblázková pláž a v resortu ani nechybí kvalitní SPA, sportovní aktivity, ani romantické plavby lodí.

Blue Palace Resort & Spa

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v příjemných prostorných bungalovech či suitech s obývacím pokojem, balkonem a výhledem na moře i s možností privátního bazénu. Pro početnější rodiny resort nabízí až 3-pokojové vily se zábavným technologickým vybavením, privátním bazénem a kombinací vnitřního a venkovního bydlení.

 • Gastronomie

  Snídaně a místní pokrmy jsou servírovány formou bufetových stolů v restauraci Olea. Tradiční řecké speciality si hosté mohou vybrat na menu v taverně Blue Door. Isola potěší svou kuchyní milovníky italských specialit. Chutě koření a pokrmů z Asie jsou připraveny v Asia Blue a steaky z nejlepšího masa si hosté vychutnají v restauraci Flame. Součástí resortu jsou také stylové bary Votsalo Bar, Arsenali Lounge Bar a Isola Beach Bar s rozmanitou škálou nápojů.  

 • Aktivity v resortu

  Resort je ideální volbou pro relaxační pobyt a to díky příjemné pláži i SPA zaměřenému na fyzickou a duševní obnovu. Těšit se můžete na masáže prosti stárnutí, jednodenní rituály a na unikátní terapii Thalasso. Pro udržení kondice jsou k dispozici lekce jógy a moderní fitness centrum s nejnovějšími technologiemi. Dále se můžete vydat za rybolovem dle tradičních metod, na romantickou plavbu lodí při západu slunce nebo na plavbu se someliérem a ochutnávkou nejslavnějších odrůd vín. Resort také nabízí velké množství exkurzí k prozkoumání ostrova včetně návštěvy vinic, olivových hájů nebo historických míst a tradičních vesniček.

 • Poloha

  Blue Palace Resort & Spa leží na známém pobřeží Elounda na severovýchodní straně Kréty. Místní vesnice Plaka je od hotelu vzdálena jen několik minut chůze a cesta z letiště Heraklion zabere přibližně hodinu jízdy autem.

Zaujal vás Blue Palace Resort & Spa?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko