Ikos Odisia

 • Řecko
 • od 7 200 Kč / 2 osoby / noc

Na kosmopolitním ostrově Korfu čeká svět svěží zelené krajiny, jiskřivých vod Středozemního moře, bohaté historie a vynikající kuchyně. Nadechněte se čerstvého lesního vzduchu, projděte se po sametovém písku a užijte si relaxaci v odlehlé zátoce v Ikos Odisia. Užijte si život v luxusu all-inclusive na jiskřivých březích, kde je vše součástí vašeho pobytu. Resort otevřel své brány v květnu 2023.

Ikos Odisia

 • Ubytování

  Toto středomořské útočiště, inspirované úchvatným zálivem Dassia na Korfu, citlivě harmonizuje s přírodou. Uklidňující neutrální odstíny a bohaté textilie nabízejí bezpodmínečný luxus, zatímco venkovní prostory kombinují nekonečné výhledy. K dispozici jsou pokoje pro páry i ubytování pro rodiny s dětmi.

  V resortu je také možnost upgrade na Deluxe Collection s nadstandartním ubytováním, prémiovými nápoji, vylepšenými zážitky a dvěmi bezplatnými lázeňskými procedurami.

 • Gastronomie

  V Ikos Odisia Vás čekají vzrušující kulinářské zážitky doplněné více než 300 druhy vín. V šesti restauracích můžete ochutnat vynikající výběr menu, vytvořených michelinskými šéfkuchaři, s kuchyněmi z celého světa. Součástí vašeho pobytu je také jedinečný Dine Out zážitek, ve kterém můžete prozkoumat chutě Korfu v nejlepších místních restauracích.

  Flavors nabízí stravování formou bufetu. Užijte si středomořskou kuchyni spolu s nádherným výhledem na Jónské moře.

  Fresco restaurace podává À la carte autentické italské delikatesy.

  Anaya je vyhlášená vynikajícími pokrmy z asijské, thajské a indické kuchyně.

  Ouzo nabízí řecké A la carte menu, speciálně navržené michelinským šéfkuchařem Lefterisem Lazarouem.

  Oliva je moderní španělská kuchyně se středomořským nádechem Michelinského šéfkuchaře Davida Ibarboure.

  Elia spojuje požitky tradiční řecké kuchyně se současným moderním stylem.

   

   

   

 • Aktivity v resortu

  Ikos Odisia je ostrovní idylka voňavých borovic, citrusových hájů a olivovníků, lemovaná nekonečnými pásy medově zbarveného písku a oslnivě křišťálové vody. Odpočiňte si na obsluhované pláži, ochlaďte se v Jónských vodách nebo si vyberte z 10 vyhřívaných bazénů a samostatných dětských parků.

  Dva odvětlené tenisové kurty nabízejí možnost sportovní zábavy pro tenisové nadšence. Krásy Jónského moře je možné objevovat na paddleboardu, šlapadlech, nebo při kanoistice. Za zkoušku stojí i windsurfing nebo absolvování úvodní lekce potápění v bazénu. Součástí resortu je i dobře vybavená kardio tréninková místnost a fitness studio nebo je možnost zapojit se do lekcí Zumby, aerobiku a aqua aerobiku.

  Nabídka lekcí Pilates, silových procházek po pláži nebo omlazujícího strečinku a jógy uvede tělo a duši do rovnováhy. Aktivity plné zábavy pro celou rodinu nabízí od obřích šachů a deskových her až po dětské karaoke či plavby při západu slunce.

  Kouzelné vesničky, přírodní krásy ostrova a fascinující muzea je možné objevovat s vlastní Teslou v rámci programu Local Drive Adventure. 

   

 • Poloha ostrova

  Ikos Odisia je vzdálený 20 minut jízdy od letiště Korfu (CFU) na východním pobřeží ostrova, přímo naproti Ikos Dassia.

Zaujal Vás Ikos Odisia

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko