Ikos Aria

 • Řecko
 • od 10 380 Kč / 2 osoby / noc

Vydejte se na jedinečnou cestu do světa sofistikovaného luxusu v hotelu Ikos Aria na kouzelném ostrově Kos. Tento exkluzivní resort nabízí nejen moderní design a prvotřídní služby, ale také hluboké propojení s bohatou historií a kulturou oblasti. Ponořte se do relaxačních lázeňských procedur, které revitalizují tělo i mysl, a objevujte půvabná města plná života a autentických zážitků. Večer si vychutnejte vynikající gastronomii pod širým nebem, kde každý pokrm je mistrovským dílem. Bezplatná možnost zapůjčení Tesly vám umožní snadno prozkoumat nádherné scenérie ostrova a objevit jeho skryté klenoty. Ikos Aria není jen destinací, ale zážitkem, který kombinuje pohodlí, eleganci a dobrodružství pro ty, kteří hledají to nejlepší z luxusní dovolené. Tento resort je ideální volbou pro zcestovalé jednotlivce s vytříbeným vkusem a touhou po nezapomenutelných chvílích.

Ikos Aria

 • Ubytování

  Ubytování pro páry a rodiny nabízí krásný výhled na Egejské moře a zahrady, zatímco decentní elegance a luxus podtrhují výzdobu každého pokoje a apartmá.

  V resortu je možný upgrade na Deluxe Collection s nadstandartním ubytováním, prémiovými nápoji, vylepšenými prázdninovými zážitky a dvěmi bezplatnými lázeňskými procedurami.

   

 • Gastronomie

  Osm restaurací nabízí odlišné chutě z celého světa. Dopřejte si michelinská menu navržená nejinovativnějšími světovými šéfkuchaři, která lze spárovat s výběrem 300 prémiových vín z pohodlí klidného prostředí Ikos Aria. Nebo prozkoumejte okouzlující a jedinečné chutě ostrova Kos s jedinečným programem Dine-Out – to vše bez dalších nákladů.

  Ouzo- řecké A la carte menu, které bylo speciálně navržené michelinským šéfkuchařem Lefterisem Lazarouem.
  Kos- jedinečná kulinární cesta po gastronomické tradici ostrova Kos, od hummusu po halloumi až po čerstvě ulovené mořské plody.
  Fresco- nabízí italskou kuchyni s à la carte menu navrženým michelinským šéfkuchařem Ettorem Botrinim.
  Anaya- byla inspirována vyhlášeným podnikem šéfkuchařky Thiou v Paříži a vyznačuje se jedinečným spojením tradiční a moderní asijské a evropské kuchyně.
  Provence- à la carte francouzská restaurace s velkým výběrem vín.
  Seasons- nabízí luxusní à la carte menu pro ty nejnáročnější hosty s nejlepšími sezónními ingrediencemi od místních výrobců, obohacené o asijské a latinskoamerické chutě, podávané u pláže v exkluzivní oblasti Deluxe.
  Oliva- španělská kuchyně s moderním středomořským nádechem Michelinského šéfkuchaře Davida Ibarboure.
  Flavors- středomořský bufet s nekonečným výběrem snídaní, obědů a večeří a pečlivě vybraným vinným lístkem, který k nabídce odpovídá.

   

 • Aktivity v resortu

  Ikos Aria má fantastický program plný zábavy, vnitřních i venkovních aktivit, her a akcí pro batolata a dospívající všech věkových kategorií, od vodních sportů v Egejském moři až po umění a řemesla pod širým nebem ve svěžích zelených zahradách resortu.

  Pro dospělé je možnost pronájmu soukromé jachty či lodi za poplatek. Možností je i bezplatné zapůjčení Tesly na 1 den či zapůjčení kol.

 • Poloha ostrova

  Resort se nachází přibližně 15 minut cesty autem od letiště Kos.

Zaujal Vás Ikos Aria?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko