Vedema a Luxury Collection Resort

 • Řecko
 • od 8 800 Kč / 2 osoby / noc

Okouzlující Vedema Luxury Collection Resort se nachází ve středověké vesnici Megalohori na západě řeckého ostrova Santorini. Poznejte autentické sídlo starého vinařství, obklopeného kamennou zdí a smaragdovými vinicemi s výhledem na blankytné Egejské moře a barevné západy slunce.

Vedema a Luxury Collection Resort

 • Ubytování

  Resort nabízí 59 prostorných apartmánů a vil s vlastní terasou. Vybrat si můžete například z dórské suity, jónské suity, egejské suity, athénské suity, korintské vily, řecké vily a rezidence Nafsika o rozloze 350 m² s 5 ložnicemi. Některé z apartmánů nabídnou i vířivku nebo soukromý bazén.
  Ubytování v resortu je tradičně navrženo tak, aby odráželo vřelost a sofistikovanost ostrova Santorini. Jeho interiéry zahrnují svěží, hranaté linie kykladské architektury a starožitný nábytek pocházející z ostrova.
   

  .

 • Gastronomie

  Středomořské klima a bohaté vulkanické podloží Santorini dodávají jedinečné chutě a vůně pokrmům v restauracích Vedema.
  Restaurace Pergola se nachází u bazénu a nabízí tradiční řeckou kuchyni a grilování spolu s pozoruhodným výhledem na vesnici a okolní vinice. Alati, což v řečtině znamená "sůl", naleznete ve vinném sklepě z výrazných kamenných stěn, které restauraci propůjčují okouzlující atmosféru. Při stolování ve vinařství nebo na terase se můžete těšit na kreativní menu inspirované zemí a mořem. Privé Dining vám nabídne možnost ochutnat až sedmi chodové degustační menu, které představí nesčetné chutě ostrova Santoriny. Canava Wine Bar  se nachází ve vinném sklepě a poskytne fascinující atmosféru při objevování světa vína. Pool Bar nabídne spoustu osvěžujících nápojů a koktejlů  spolu s lehkým občerstvením při relaxačních chvílích u bazénu. Bar Circe, který je inspirovaný Cirké, dcerou boha Hélia, nabídne koktejly inspirované wellness, i tradiční občerstvení inspirované Řeckem.

 • Poloha

  Vedema Resort se nachází na západní straně ostrova Santorini, pouhých 7 km od letiště Santorini a v centru města a 5 km od přístavu.

Zaujal vás Vedema a Luxury Collection Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko