Lesante Blu Exclusive Beach Resort

 • Řecko
 • od 5 400 Kč / 2 osoby / noc

Navštivte resort Lesante Blu na východním pobřeží jónského ostrova Zakynthos v Řecku a načerpejte energii na prosluněných plážích u tyrkysového moře, obklopeni olivovými háji a vinicemi. Luxusní resort je tvořen hlavní budovou a třemi řadami bungalovů s privátními bazény vystavěnými terasovitě nad sebou s překrásným výhledem na moře. Užijte si luxusní Spa s širokou nabídkou relaxačních procedur, heliport, několik barů a restaurací. Nalezněte ideální místo pro romantickou dovolenou či svatební cestu.

Lesante Blu Exclusive Beach Resort

 • Ubytování

  V Lesante Blu naleznete ubytování v 92 suitách na dvou podlažích. Ubytování je ve čtyř budovách v šesti různých kategoriích. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře, 5 kategorií nabízí možnost soukromých bazénů nebo van s tryskami. 

 • Gastronomie

  V hotelu Lesante Blu najdete tři  restaurace s elegantním prostředím, výhledem do nádherných zahrad, na Jónské moře a majestátní bazén. V restauraci Melia, oceněné hvězdičkou FNL můžete ochutnat autentické pokrmy z jónské kuchyně. V Ostria najdete čerstvě chycené ryby a pokrmy z masa a v Almyra Beach House se můžete posilnit čerstvým sushi v kombinaci drinků a koktejlů. Navštivte také Panorama Champagne Bar, kde naleznete výjimečný výběr šampaňského. Můžete si zde vybrat mezi vnitřním a venkovním salonkem, ve kterém můžete relaxovat třeba s doutníkem z hotelového výběru. Využít můžete také možnosti stolovat  přímo v pohodlí svého ubytování.

   

 • Aktivity v resortu

  Načerpejte energii v hotelovém SPA nebo u kosmetických procedur. Pokud preferujete aktivnější dovolenou, můžete využít posilovnu, protáhnout se při lekci jógy, zahřát se u tenisu nebo se vydat na procházku po okolí. Užívejte si slunečních paprsků na lehátcích na pláži nebo se vydejte na cestu soukromou jachtou po skvostných plážích ostrova. Vydejte se na pozorování karet obrovských, které lze zahlédnout v místních vodách nepo prozkoumejte jeskyně okolo pobřeží. Vyzkoušejte potápění nebo projížďky na vodních skútrech nebo se na kole vydejte nasbírat vědomosti z místních muzeí.

 • Poloha ostrova

  Lesante Blu se nachází pouhých 15 minut autem od letiště Zakynthos International Airport.

Zaujal Vás resort Lesante Blu Exclusive Beach Resort?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko