Angsana Corfu

 • Řecko
 • od 6 300 Kč / 2 osoby / noc

Ať už hledáte odpočinek, romantický útěk či rodinné dobrodružství, Angsana Corfu Resort & Spa na řeckém Corfu vám nabídne nezapomenutelné chvíle, které hledáte. Nenechte si ujít příležitost dopřát si luxus a řeckou pohostinnost. Najdete zde nádherný výhled na moře a vynikající poloha v blízkosti mnoha pláží a atrakcí vám zajistí, že váš pobyt bude opravdu nezapomenutelný.

Angsana Corfu

 • Ubytování

  Ubytujte se v jednom ze 159 pokojů a apartmá. Pokud toužíte po větším soukromí a klidu, můžete si vybrat z 37 vil se soukromými bazény na pozadí nekonečných výhledů na Iónské moře. Prostorné a stylové pokoje a vily nabízí jemnou směs řecké smyslnosti a mystiku asijské pohostinnosti.

 • Gastronomie

  Restaurace zde kladou gastronomické požitky na první místo ve svém seznamu priorit. Vyzkoušejte jedinečnou paletu živých chutí a chuťových kombinací z celého světa. Místní šéfkuchaři vám naservírují celou řadu možností, od asijské kuchyně a sushi kousků až po řeckou kuchyni s místními lahůdkami i blíbené  mezinárodními pokrmy. S celou řadou restaurací s venkovními terasami s výhledem na moře a hornatou korfijskou krajinu bude každé jídlo nezapomenutelným zážitkem.

  Navštivte Oribu a ponořte se do severoasijské gastronomie v nádherném středomořském prostředí. Užijte si směs jedinečných asijských chutí z Japonska, Tchaj-wanu, Koreje a mnoha dalších za doprovodu uklidňujících zvuků moře. Hlavní restaurace Ruen Romsai  s jednoduchým jídlem se nachází u bazénu, podává výjimečnou snídani formou bufetu a místní a mezinárodní oblíbená jídla. Sofrito je charakteristická sofistikovaná řecká taverna, která nabízí čerstvé ryby a vydatná korfiotská jídla s úžasným výhledem a elegantní atmosférou. V Lounge vyzkoušejte velkou škálu speciálních káv, čerstvých domácích dezertů a lahodného občerstvení, ve Starboard Lounge si užijete relaxační odpoledne s úchvatnými výhledy, nápoji, občerstvením a uklidňujícími melodiemi. Nezapomeňte také na Vertigo Sky Bar, který je nejvyšší střešní salon na Korfu s 360° výhledem na pobřeží a krajinu. Dopřejte si prémiové, lokálně vyráběné koktejly, raw občerstvení a exkluzivní živá hudební vystoupení. Merald Beach Bar  se nachází u křišťálově modrých vod pláže a nabízí široký výběr čerstvě připravených koktejlů, lahodných džusů a lahodného občerstvení. Sunrise Pool Bar nepřehlédnete u nekonečného bazénu, naleznete zde  široký výběr čerstvě připravených koktejlů, lahodných smoothies a malého občerstvení.

 • Aktivity

  Odpočiňte si v hotelovém spa při lázeňských procedurách spojujících časem prověřené rituály z celé Asie. Sbírejte energii s organickými ingrediencemi z místních zdrojů, jako jsou květiny, bylinky a ovoce, z nichž některé se pěstují na hotelové střešní zahradě. Dosáhněte svých fitness cílů a vytěžte maximum ze svého pobytu v nejmodernější posilovně. Protáhnout se můžete také v 25metrovém krytém vyhřívaném bazénu nebo relaxujte na plošině na jógu a při cvičení si tak užijte dokonalé výhledy na okolí. Najděte perfektní místo, kde se můžete soustředit na svou osobní pohodu, pomocí bezplatných kurzů, které můžete objevit v tělocvičně. Užijte si služby kadeřnictví či kosmetiky,  abyste vypadali co nejlépe pro všechny vaše kouzelné chvíle pod korfiotským nebem nebo se projděte po nekonečných kopečcích v okolí resortu.

 • Poloha ostrova

  Mezinárodní letiště Korfu je odsud vzdáleno pouhých 11 km - přibližně 20 minut jízdy autem.
  Přístav Lefkimmi je vzdálený 32 km  - cca 40 minut jízdy autem

Zaujal vás Angsana Corfu?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko