Myconian Utopia Relais & Chateaux Resort

 • Řecko
 • od 11 970 Kč / 2 osoby / noc

Myconian Utopia Relais & Châteaux leží na ostrově Mykonos a je zasazený do skály 300 metrů nad pláží Elia. Resort dostojí svému jménu díky pohostinnosti a čisté přírodní kráse. Prostorné, elegantní pokoje nabízí plně vybavenou kuchyň a jídelní kout, stejně jako zařízené terasy s nekonečným bazénem a výhledem na moře na každém kroku. Vychutnejte si akvamarínové vody s jemným pískem na místě, kde pod egejským sluncem a hvězdou oblohou ožívají starověké mýty a moderní legendy.

Myconian Utopia

 • Ubytování

  Utopia je favoritem párů a novomanželů na svatební cestě, kteří hledají romantický útěk v dokonalém prostředí, pár minut od nejdelší pláže na Mykonu. Luxusní apartmá a vily poskytují veškeré pohodlí a služby a můžete si vybrat mezi pokoji s jaccuzzi či bazénem. Užijte si ubytování v prostorných pokojích s moderními designovými kousky na každém rohu. 

 • Gastronomie

  Zatímco restaurace Pavilion Relais & Châteaux nastavuje standard pro kulinářskou dokonalost na Mykonu, vášeň šéfkuchaře Nikose Morogloua můžete ochutnat ve všem, co vychází z místní kuchyně. Jako mykonská rodina leží kuchyně a služby v samém srdci pohostinnosti, místní farmáři a rybáři sem denně dodávají sezónní a organické produkty ze země i z moře.

 • Aktivity

  Relaxujte v kombinaci mořského vzduchu, slané vody a slunce v Egejském moři tím, že povznesete svou pohodu na další úroveň v hotelových lázních, kde na vás čekají terapeutické bazény, parní lázně, exkluzivní produkty a procedury od odborných terapeutů.

  Chcete-li zažít legendární klubový život na ostrově, udělejte si krátkou cestu po pobřeží nebo lodí do Cavo Paradiso (2 km) nebo Super Paradise o něco dále. Večírek se stěhuje ze sluncem zalitých plážových barů do nočních klubů pod širým nebem nabitých energií na celou noc.

  Vypravte se privátní lodí na obhlídku slavných ruin Delos, jednoho z nejvýznamnějších mytologických a archeologických nalezišť ve Středomoří. Můžete též prozkoumat sousední pustý ostrov Rhenia nebo skryté zátoky Mykonosu soukromým člunem.

 • Poloha

  Utopia Relais & Châteaux se nachází vysoko nad pláží Elia, jednou z nejdelších pláží ostrova na jižním pobřeží, pouhých 10 km od města Mykonos a asi 13 km od okouzlujícího Psarou.

Zaujal vás Myconian Utopia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko