Sani Dunes

 • Řecko
 • od 6 400 Kč / 2 osoby / noc

Elegantní a klidný Sani Dunes se soukromou pláží a největším vyhřívaným bazénem v celém Řecku se nachází na poloostrově Chalkidiki. Resort nabízí širokou škálu vodních aktivit včetně šnorchlování nebo soukromé plavby luxusní jachtou. Vydat se můžete i za dobrodružstvím do korun stromů a projet se na ziplinu nebo si užít naprostý relax při thajské masáži ve SPA. Pobyt vám zpříjemní ubytování v prostorných pokojích a těšit se můžete jak na speciální menu od michelinského šéfkuchaře tak i na pestrý výběr kvalitních vín. Sani Dunes si díky všestrannému vyžití oblíbí páry i rodiny s dětmi.

Sani Dunes

 • Ubytování

  V resortu mohou hosté vyžít ubytování v elegantních, prostorných pokojích a suitech, které nabízí nenápadný luxus i pohodlí. Vybrané kategorie pak mají navíc k dispozici i privátní zahradu a bazén. Rodiny s dětmi mohou využít více-ložnicové kategorie, jejichž součástí jsou dvě zahradní terasy s luxusním nábytkem, nebo rodinný suite s privátní zahradou.

 • Gastronomie

  Italskou kuchyni pod vedením michelinského šéfkuchaře Ettora Botrini si můžete vychutnat v restauraci Fresco. Středomořské speciality zase najdete v Beach House, kde se kuchaři zaměřují na čerstvost a kvalitu surovin jako jsou mořské plody a svěží saláty. Pokrmy těch nejčerstvějších a sezonních ingrediencí se formou á-la-carte podávájí v restauraci The Market. Jedinečný výběr prémiových vín pak najdete ve Fresco Wine Baru.

 • Aktivity v resortu

  V resortu se můžete těšit na celou řadu aktivit jako je tenis nebo fotbal, ale i na vodní sporty včetně potápění a šnorchlování, jízdy na vodních lyží či paddle board jógu. Vydat se můžete i na plavbu luxusní jachtou nebo romantickou plavbu lodí při západu slunce. Pokud zatoužíte po adrenalinu, skvělou volbou pro vás bude Adventure park, kde se nachází zipline mezi korunami stromů.  Za dobrodružstvím se můžete vydat také s profesionálním instruktorem Bearem Gryllsem, který vás naučí základy přežití v přírodě. Po celodenních aktivitách vám bude k dispozici D SPA, kde jsou k výběru thajské masáže, různé procedury nebo parní lázeň a fitness. Samozřejmostí je denní program a zábava pro děti od 4 do 17 let.

 • Poloha

  Resort se nachází na řeckém poloostrově Chalkidiki a cesta z mezinárodního letiště v Soluni zabere přibližně 1 hodinu jízdy osobním vozem.

Zaujal vás Sani Dunes?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko