Ikos Dassia

 • Řecko
 • od 12 000 Kč / 2 osoby / noc

Pojeďte si odpočinout do resortu Ikos Dassia, který se nachází přímo u pláže na řeckém ostrově Korfu. Těšit se můžete na moderní středomořský styl s tradiční řeckou pohostinností, elegantní ubytování v suitech a bungalovech přímo na pláži s privátním bazénem a terasou. Mimo jiné resort nabízí široký výběr aktivit včetně výletů za poznáváním místní historie a kultury, ale také řadu vodních sportů a programů pro děti. Opomenout nemůžeme velký výběr ze světové kuchyně a rozsáhlé SPA. Ikos Dassia je ideální volbou jak pro rodiny s dětmi tak i pro páry.

Ikos Dassia

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v elegantních pokojích a suitech sprivátní zahradou nebo balkonem a výhledem na moře. Pro větší pohodlí jsou k dispozici bungalovy s prostornou terasou, privátním bazénem a výhlede na moře a přímým vstupem na pláž. 

 • Gastronomie

  Řeckou kuchyni formou á la carte si můžete vychutnat v restauraci Ouzo. Autentnickou italskou kuchyni najdete ve Fresco a milovníci asijské kuchyně by neměli minout restauraci Anaya, kde se nabízí velký výběr z thajských, indických a čínských pokrmů. Chuť a vůně provensálské kuchyně se podávají v restauraci Provence a místní kuchyni nabízí Kerkyra v blízkosti pláže. Moderní řecká jdídla najdete v Ergon Deli a na mezinárodní kuchyni formou bufetu se můžete těšit v restauraci Flavors, která mimo jiné nabízí úžasný výhled na moře. 

 • Aktivity v resortu

  Resort nabízí širokou škálu exkurzí a výletů po okolí. Výlety jsou ideální volbou pro klienty, kteří chtějí poznávat kulturu, historii a místní obyvatele. Milovníci sportu se mohou těšit na lekce aqua aerobicu, vodní pólo, jízdu na kajaku a windsurfu, ale také na potápění či šnorchlování v křišťalových vodách. V resortu je také k dispozici moderní fitness centrum a k objevování okolí jsou k dispozici horská kola. Ve večerních hodinách nechybí zábavné programy včetně taneční show a tradiční řecké živé hudby, děti se pak mohou každý den těšit na fantastický program plný her a aktivit. Místo pro relaxaci, uklidnění vašeho těla a mysli najdete ve SPA, kde si můžete užít léčebné procedury za použití přírodních ingrediencí. 

 • Poloha

  Resort se nachází na řeckém ostrově Korfu a cesta z mezinárodního letiště zabere přibližně 20 minut jízdy osobním vozem. 

Zaujal vás Ikos Dassia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko