Minos Beach Art Hotel

 • Řecko
 • od 6 900 Kč / 2 osoby / noc

Na nádherném ostrově Kréta naleznete elegantní hotel Minos Beach Art Hotel. Nachází se na soukromém výběžku přímo u poklidné hladiny moře. Jeho venkovní i vnitřní prostory jsou protkány znamenitými uměleckými díly, které utvářejí jedinečný pocit klidu a luxusu. Selekce ubytování je opravdu široká. Vybírat lze z plážových či zahradních bungalovů, vilek s bazénem až po prostorné tříložnicové vily. Pobyt bude doprovázet romantický výhled na tyrkysové moře s tyčícím se ostrovem Agii Pantes v povzdálí. Nechte se hýčkat v poklidném wellnes, ochutnejte nejlahodnejší pokrmy od mistrů šéfkuchařů a zažijte jedinečnou řeckou pohostinnost na vlastní kůži.

Minos Beach Art Hotel

 • Ubytování

  Na své si v hotelu Minos přijde každý. Na výběr je od základních bungalovů s výhledem do zelené zahrady, přes bungalovy umístěné u pláže, až po luxusní vilky s vlastním soukromým bazénem. Design je velmi elegatní a minimalistický. Kombinuje přírodní materiály s poklidnými barevnými tóny. 

 • Gastronomie

  Místní šéfkuchaří každý den oslavují lahodné chutě krétské kuchyně. Pokrmy jsou plné vůní, čerstvých ingrediencí a divokých krétských bylin. Hosté mají na výběr ze tří vynikajících restaraucí. Milovníky fine dining kuchyně nadchne restaurace La Bouillabaisse, která je zařazena v Chaine des Rotisseurs. Autentické místní delikatesy okusíte v restauraci Terpsis. Pro start dne je ideální rastaurace Bacchus, ve které jsou podávány lahodné snídaně formou bohatého bufetu. Vynikající stravování si zde však budete moci dopřát v průběhu celého dne. Tradiční řeckou kávu si užijete v Kafeneion. Ve večerních hodinách vás potěší návštěva jednoho ze dvou barů - Dyonissos Bar, Ibiskus Pool Bar.

 • Aktivity v resortu

  Rozmazlete své tělo blahodárnými masážemi, které vás dobijí energií. Zkušení maséři se postarají o uvolnění celého vašeho těla. Doprovodem vám bude šumot moře a teplé paprsky slunce. Krétské pobřeží je jako stvořené ke zkoumání podmořského světa. Užijete si nezaměnitelné šnorchlovaní nebo si troufnete na potápění s kyslíkovou bombou? Ani jedna varianta vás nezklame. Při západu sluníčka se na kolech budete moci vydat do městečka Ágios Nikólaos, které si vás získá svou noblesní atmosférou. V průběhu celého vašeho pobytu vás bude doprovázet na každém kroku krásné umění. Sochy, obrazy a nejrůznější umělecké předměty jsou rozmístěny po celém areálu hotelu a budou těšit i to nejvybranějsí oko.

 • Poloha

  Hotel Minos se nachází na východě severního pobřeží ostrova Kréta. V jeho těsné blízkosti se nachází malebné přístavní městečko Ágios Nikólaos. Cesta z letiště Nikos Kazantzakis osobním automobilem zabere zhruba 50 minut.

Zaujal vás Minos Beach Art Hotel?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko