Kalesma Mykonos

 • Řecko
 • od 32 800 Kč / 2 osoby / noc

„Kalesma“ znamená v řečtině „pozvání“, slovo, které nejlépe vyjadřuje étos luxusního butikového hotelu Kalesma Mykonos. Hotel byl navržen tak, aby připomínal okouzlující mykonskou vesnici s bílými domečky. Resort se rozprostírá ve svahu u zálivu Ornos a nabídne neopakovatelné výhledy na romantické západy slunce.

Kalesma Mykonos

 • Ubytování

  Pětihvězdičkový butikový hotel Kalesma se rozkládá na rozlehlém pozemku o rozloze 5 akrů s panoramatickým výhledem na Egejské moře. Kalesma nabídne ubytování v 17 suitách a 8 vilách s jednou ložnicí. Pro větší rodiny anebo skupinu přátel jsou k dispozici tříložnicová vila Apollon anebo čtyřložnicová vila Artemis. Všechny suity i vily mají vyhřívané soukromé bazény a velkorysé venkovní prostory. Pokoje mísí místní atmosféru s vysokou estetikou a dávají hostům pocit, že jsou v autentické mykonské čtvrti. Kalesma, inspirovaná kykladskou architekturou, kombinuje tradici se současnými prvky a nabízí elegantní a minimalistické interiéry, které jsou vytvořeny s použitím materiálů z místních zdrojů.

 • Gastronomie

  Kalesma se může pochlubit řadou možností stravování, kde šéfkuchař Costas Tsingas mistrovsky kombinuje čisté, autentické chutě řecké kuchyně s pulzujícím, kosmopolitním ovzduším Mykonosu. V Pere Ubu Mykonos jsou hosté zváni, aby nasáli uvolněnou mykonskou atmosféru a vychutnali si večerní "vibe" s DJem. Bar u bazénu a skutečně speciální Aloni Sunset Lounge se mohou pochlubit úžasným výhledem na moře. Nedílnou součástí služeb resortu je i privátní stolování. Kuchaři jsou k dispozici, aby pro vás připravili jakýkoliv pokrm, který si můžete vychutnat v soukromí vaší suity anebo vily. 

   

 • Aktivity v resortu a okolí

  Kalesma organizuje denní aktivity pro hosty, aby mohli zažít skutečnou povahu ostrova. Pořádají se organizované plavby do skryté zátoky, prohlídky posvátného ostrova Delos s průvodcem, lekce potápění anebo je možné zapůjčit si loď. Hotel vám rád zajistí výlety uličkami Chory, noční procházky kolem větrných mlýnů nebo Malými Benátkami, výlety za nákpy anebo vynikajícím mykonským jídlem. Consierge resortu Kalesma rád zajistí rezervaci v jakékoliv z místních restaurací anebo v nočním klubu. 

  Po aktivním dnu anebo party dlouho do noci určitě oceníte služby nového Kalesma SPA, které nabídne revoluční produkty značky Dr. Barbara Sturm. Kromě relaxačních masáží a procedur vás čeká i kryosauna anebo hammam. 

  Hotel zajišťuje shuttle servis autem na pláže Ornos a Agios Ioannis. 

 • Poloha

  Resort je od letiště Agiou Stefanou vzdálený 5 km. Na ostrov Mykonos se nejpohodlněji dostanete přímými lety z Vídně. 

Líbí se Vám resort Kalesma Mykonos?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko