Amanzoe

 • Řecko
 • od 21 800 Kč / 2 osoby / noc

Butikový resort Amanzoe je díky své lokalitě mezi olivovými háji ideálním místem pro odpočinkovou nebo romantickou dovolenou v Řecku. Kolonády a klidná nádvoří postavená v elegantním designu inspirovaném řeckou architekturou příjemně doplňuje krásný výhled na Egejské moře, skalnaté zátoky a malebnou okolní krajinu. K relaxaci zde poslouží wellness s různými regeneračními procedurami i pláž se soukromým klubem, aktivní hosté mohou naopak využít pestrou nabídku sportů nebo zážitkových výletů do okolí. Znamenitou gastronomii, osobitý servis, komfortní ubytování v luxusních vilkách a klidnou atmosféru zde ocení především náročnější cestovatelé.

Amanzoe

 • Ubytování

  V Amanzoe se můžete těšit na komfortní ubytování v elegantních pavilionech s výhledem na okolní přírodu či moře. Součástí každého velmi prostorného pavilionu je ložnice, obývací část a otevřená terasa s bazénem. 

 • Gastronomie

  Hlavní restaurace je otevřená pro snídaně a večeře. The Restaurant využívá především kvalitních surovin z místních zdrojů a hostům je servírováno jednoduché, moderní řecké jídlo, středomořská i světová kuchyně. The Pool Restaurant s výhledem na okolí a moře je otevřena během oběda. Pochutnat si zde můžete primárně na středomořských specialitách připravených z lokálních sezónních surovin. Hlavní nabídkou restaurace Nama jsou pokrmy japonské kuchyně a saké, široká je zde i selekce vín. The Beach Club nabízí různé druhy pizzy přímo z pece, čerstvé ryby, řecké speciality a mnoho osvěžujících nápojů. Drinky a koktejly si hosté mohou vychutnat také při posezení u venkovního krbu. V Amanzoe mají hosté jedinečnou možnost zažít soukromou romantickou večeři v amfiteátru pod širým nebem.

   
 • Aktivity v resortu

  V privátním plážovém klubu se můžete těšit na relaxaci u moře, nechybí zde však ani vodní sporty. Wellness centrum nabízí řadu léčebných programů a terapií pro regeneraci těla i mysli. Samozřejmostí je fitness, tenisové kurty, pilates studio nebo pavilion s různými lekcemi jógy. Vyzkoušet můžete i jógu při úplňku. V Amanzoe jsou k dispozici celkem čtyři bazény, z nichž dva jsou určeny primárně dětem. Pro nejmenší členy rodiny jsou navíc denně připraveny zábavné aktivity, herna nebo dětský wellness. Vyrazit pak můžete i za zážitky, resort nabízí několik výletů za místními zajímavostmi, kulturou i vyjížďku na lodi.

 • Poloha

  Tento jedinečný butikový resort se nachází na východním pobřeží Peloponésu. Cesta z letiště v Athénách do Amanzoe trvá přibližně 2,5 hodiny jízdy autem.

Zaujal vás Amanzoe?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko