Domes Zeen Chania

 • Řecko
 • od 5 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento 5* plážový resort je uhnízděný v chráněné zátoce na severozápadě ostrova Kréta, kousek od města Chania. Právě díky své lokaci nabízí krásný výhled na město i na moře. Domes Zeen se soustředí na řecký koncept „Ef Zeen: umění žít dobře" a byl navržen tak, aby probudil všechny smysly. Je ideální pro páry, ale i rodiny s dětmi. Za architekturou a designem resortu stojí berlínské interiérové studio Lambs & Lions, které úzce spolupracovalo s řeckými architekty K-studio a stylistkou Annabell Kutucu. Společně tak vytvořili choreografickou souhru světla, stínu a textury

Domes Zeen Chania

 • Ubytování

  Ke skutečnému luxusu není potřeba extravagance, design resortu je velice minimalistický. Kombinace hladkého betonu, hrubších struktur, zemitých barev a zeleně najdete v prostorných, otevřených interiérech a elegantních exteriérech s lehátky, soukromými bazény a skvělými panoramatickými výhledy.

  Apartmá, bungalovy, paviliony a vily jsou rozmístěny ve svahu a mohou tak svým hostům dopřát nezapomenutelné výhledy téměř z každého okna.

   

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci, Beach House Restaurant, si můžete vychutnat snídaní, oběd, ale i večeři z lokálních surovin. Během pobytu rozhodně nemůžete vynechat fine dining restauraci, Enino, kde servírují luxusní degustační menu z rukou zkušených šéfkuchařů, jejichž smysl pro detail vám vyrazí dech.

  Oblíbené místo u bazénu je rozhodně Beach House Bar, kde si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly.

  Pobyt v tomto resortu můžete mít se snídaní anebo s polopenzí.

 • Aktivity v resortu

  Chrám wellness, krásy a pohody pro všechny dospělé je jednoznačně Jungle Spa. Nechybí ani plně vybavená posilovna pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici i po dobu dovolené. K dispozici je jeden velký bazén, ale i jeden menší pro děti.

  Pro nejmenší hosty nechybí dětský klub a jejich ekologický koncept KiEpos, kde se děti promění v mladé pěstitele.

  Nabídka sportovních i dobrodružných aktivit je široká a vybrat si můžete z vodních aktivit, golfu, jízdy na koni, ochutnávky vín nebo objevování historického města Chania.

 • Poloha

  Necelých 30 minut od resortu se nachází letiště Chania. Vzdálenější možností je pak letiště Heraklión, které se nachází přibližně dvě hodiny jízdy od hotelu.

Zaujal Vás Domes Zeen Chania?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko