Domes Miramare Corfu

 • Řecko
 • od 11 500 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní 5* plážový resort, najdete na ostrově Korfu. Je to místo, kde si můžete užít opravdu klidnou a pohodovou dovolenou, jelikož se jedná o hotel pouze pro dospělé 16+. Stejně jako ve všech resortech řetězce Domes Resorts, i tady najdete unikátní minimalistický design, který kombinuje rafinované přírodní materiály a současná umělecká díla. Resort nedávno prošel rekonstrukcí, avšak zůstal věrný duchu autentické pohostinnosti, středomořské eleganci a luxusním zážitkům řetězce Domes Resorts.

Domes Miramare

 • Ubytování

  Apartmá odrážejí sofistikovanou eleganci s použitím moderních materiálů jako je ušlechtilé dřevo, sklo a mramor. Vynikající interiérový design se vyznačuje uklidňujícími zemitými tóny a vytříbenými minimalistickými detaily. Atmosféra v interiérech zaručuje, že hosté zažijí pohostinnost jako nikdy předtím. Apartmány nabízejí úžasný výhled a nesrovnatelný komfort. Zbrusu nová apartmá s konceptem otevřeného uspořádání v kombinaci  s paletou krémových tónů evokují klid a jednoduchost, a tvoří tak jedinečné místo pro útulnou letní dovolenou.

  V resortu máte na výběr z několika kategorií, základní apartmá, kategorie Emeralds, Pavillions a nebo nejvyšší kategorii, HRH villas. Základní pokoje jsou menší, ale díky svému minimalistickému designu působí svěže a prostorně. Čisté linie, relaxační barvy, elegantní tvary - každý pokoj v Domes Miramare Corfu je ódou na design! 

 • Gastronomie

  Výtečnou řeckou kuchyni si můžete vychutnat v restauraci, 1962 By the Sea Restaurant, kde vám připraví pokrmy z místních a sezónních produktů.

  Rafinovaný interiér nové restaurace Korypho udává dokonalý tón pro nezapomenutelný kulinářský zážitek. Začněte svůj den výživnou snídaní formou bufetu s velkým výběrem lahodných místních i mezinárodních chutí. K večeři pak tato restaurace nabízí středomořské a la carte pokrmy s výběrem těch nejlepších ingrediencí, které moře a země nabízí.

  K večeři můžete zvolit navíc i restauraci Nobilis Fine Dining restaurant a vybrat si tak z široké nabídky pokrmů připravených převážně z místních produktů.

  Osvěžující nápoj si můžete vychutnat v Panorama Pool Bar odkud je nádherný výhled na Jónské moře. K objevování a zkoušení nových nápojů máte k dispozici několik dalších barů, stačí si vybrat.

   

 • Aktivity v resortu

  Domes Miramare nabízí autentický koncept, Be Epicurean, který jistě zapůsobí i na ty nejnáročnější chuťové buňky. Každý večer můžete zažít rituál vaření řecké kávy v horkém písku, který je známý také jako ellinikos kafes. Tento unikátní koncept však nezahrnuje pouze přípravu kávy, ale zpracování několika dalších lokálních produktů.

  K vybavení hotelu samozřejmě patří i dobře vybavené fitness centrum, tenisové kurty, sauna a hned několik bazénu. Pro chvíli relaxace můžete využít služeb lázní Soma Spa. Lázeňská část je pečlivě navržena tak, aby vyhovovala párům i individuálním procedurám a přitom zůstala v souladu s okolím.

  Odhalit můžete také nádherné zátoky, dostupné pouze lodí, díky lodi Miramaretta.

Zaujal Vás Domes Miramare?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko