Sani Asterias

 • Řecko
 • od 5 900 Kč / 2 osoby / noc

Sani Asterias se nachází v klidném krajinném prostředí a chlubí se inspirativními výhledy na Egejské moře i přímým vstupem na exkluzivní pláž. V resortu na vás čeká relaxace, dobrodružství, široká škála výletů, vodních aktivit, ale i lekcí pilates nebo jógy. O uklidnění vaší mysli a těla se postará profesionální tým ve Spa Retreat s terapiemi připravenými zcela na míru vašim potřebám. Těšit se můžete rovněž na vynikající kuchyni od michelinského kuchaře Maura Colagreca, který vytvořil speciální menu výhradně pro resort Sani Asterias.

Sani Asterias

 • Ubytování

  Sani Asterias nabízí ubytování v elegantních suitech s výhledem na Egejské moře nebo Sani Marina. Další variantou jsou prostornější suity s obývacím pokojem, výhledem na Sani Marina nebo moře a některé kategorie s vlastní zahradou mimo jiné umožňují i přímý vstup na pláž. Zde mohou ubytování využít páry i rodiny s dětmi. Pro početnější rodiny či skupinky přátel jsou k dispozici i dvou až tří-ložnicové suity s obývacím pokojem, jídelním koutem a případně i privátním bazénem.

 • Gastronomie

  V restauraci Water podává michelinský kuchar Mauro Colagreco středomořskou a francouzskou kuchyni společně s jedinečným výběrem kvalitních řeckých vín. Osvěžující koktejly, šampaňské a aperitivy si můžete vychutnat v elegantním Water Baru za doprovodu živého jazzu. V minimalistickém moderním baru Over Water najdete široký výběr nápojů, kde atmosféru doplňuje klavírní hudba.

 • Aktivity v resortu

  V resortu se můžete těšit na celou řadu aktivit jako je tenis nebo fotbal, ale i na vodní sporty včetně potápění a šnorchlování, jízdy na vodních lyží či paddle board jógu. Vydat se můžete i na plavbu luxusní jachtou nebo romantickou plavbu lodí při západu slunce. Pokud zatoužíte po adrenalinu, skvělou volbou pro vás bude Adventure park, kde se nachází zipline mezi korunami stromů. Za dobrodružstvím se můžete vydat také s profesionálním instruktorem Bearem Gryllsem, který vás naučí základy přežití v přírodě. Příjemnou procházku v místní oblasti nabízí  výborně udržované lesní stezky a po celodenních aktivitách najdete naprostý relax ve Spa Retreat s řadou omlazujících terapií a programů sestavených na míru vašim potřebám. Zábava nechybí ani pro nejmenší členy rodiny, denní program je připraven pro děti ve věku 4-17 let. 

 • Poloha

  Sani Asterias se nachází na řeckém poloostrově Chalkidiki a cesta z mezinárodního letiště v Soluni zabere přibližně 1 hodinu jízdy osobním vozem.

Zaujal vás Sani Asterias?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko