Daios Cove

 • Řecko
 • od 10 500 Kč / 2 osoby / noc

Vydejte se s námi do Daios Cove a užijte si to nejlepší z Kréty! Exkluzivní umístění tohoto luxusního resortu spolu s působivou architekturou, která se hladce prolíná s drsným okolím, vytváří přirozené centrum klidu a relaxace. Těšit se můžete na výjimečnou středomořskou kuchyni, exkluzivní výlety na lodi nebo do malebných vesniček plných tradic a autentické atmosféry. Dokonalý odpočinek najdete i na pláži a v dokonalém SPA s širokou nabídkou léčebných procedur a rituálů. Daios Cove je jeden z mála luxusních resortů v Řecku, který ve vybraných kategoriích ubytování nabízí i možnost programu all inclusive.

Daios Cove

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v pokojích nebo suitech s elegantním designem a úchvatnými výhledem na Středozemní moře, vybrané kategorie mají navíc k dispozici terasu a privátní bazén. Pro rodiny nebo skupinky přátel jsou ideální volbou vily s jednou až třemi ložnicemi, vyhřívaným privátním bazénem a výhledem na moře. Některé vily mimo jiné nabízí vlastní wellness, saunu, běžecký pás a vyhřívaný bazén s mořskou vodou.  

 • Gastronomie

  Restaurace Beach House nabízí středomořskou kuchyni s místními sezónními ingrediencemi. Mořské plody a ryby si můžete vychutnat v Ocean. Řecké speciality s á-la-carte menu najdete v restauraci Tevarena a mezinárodní pokrmy, vegetariánská a veganská kuchyně se podává v Pangea. Ideálním místem k posezení a vychutnání si koktejlu či jiných oblíbených nápojů je Crystal Box nebo Ocean Bar.

 • Aktivity v resortu

  Ponořte se do světa čisté relaxace v GOCO SPA a prozkoumejte hned několik léčebných procedur a fitness zážitků pod dohledem zkušených trenérů, k dispozici jsou i lekce jógy a pilates v jógovém studiu s výhledem na zátoku. Naprostý relax vám dopřeje i parní lázeň, hydromasážní vana nebo jedinečná kombinace chromoterapie, hudební terapie a aromaterapie. Odpočinout si můžete i na písečné pláži, kde jsou k dispozici slunečníky, lehátka a plážový bar s širokým výběrem osvěžujících koktejlů. K dispozici jsou také privátní exkurze třeba na lodi s vlastním kapitánem, během které prozkoumáte odlehlé pláže. Vypůjčit si můžete i auto a vyrazit na výlet po okolních místech včetně městečka Elounda, rybářské vesničky Plaka nebo jedné z nejstarších vesniček na Krétě jménem Kritsa. Děti se zase mohou těšit na každodenní aktivity v dětském klubu.

 • Poloha

  Resort Daios Cove se nachází na ostrově řeckém ostrově Kréta přibližně 1 hodinu jízdy osobním vozem od mezinárodního letiště Heraklion.

Zaujal vás Daios Cove?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko