Jumeirah Zabeel Saray

 • Dubaj
 • od 6 000 Kč / 2 osoby / noc

Tento luxusní 5* resort je inspirován císařskými paláci z osmanské éry, své hosty proto v nádherném prostředí pohostí jedinečným stylem a úrovní poskytovaných služeb. Vše v Zabeel Saray je propracované s důrazem na každičký detail. Velkolepé loby i restaurace jsou zdobeny unikátními freskami, v luxusních pokojích a suitech nechybí turecký mramor, vzácné tmavé dřevo a keramika ze starobylého města Iznik v západní Anatolii. Pro svou lokalitu je resort ideální pro relaxační dovolenou na pláži i zážitkový pobyt v Dubaji.

Jumeirah Zabeel Saray

 • Gastronomie

  Restaurace Jumeirah Zabeel Saray jsou známé pro své nádherné prostředí a vynikající kuchyni. Resort se řídí heslem, že vždy nemusí jít o mimořádnou příležitost, abyste si mohli užít mimořádné jídlo.

  Milovníci masa budou nadšení z The Rib Room, v restauraci Lalezar můžete okusit místní speciality a pokochat se nádhernou tradiční výzdobou restaurace. Amala nadchne milovníky indické kuchyně, speciality Libanonu jsou předností Al Nafoorah a v Imperium jsou podávány pokrmy celosvětové kuchyně. Lehká jídla jsou předností restaurace Plaj a Club Lounge připravuje různé kulinářské pochoutky po celý den. Sultan´s Lounge je perfektním místem pro setkání s přáteli, Musichall ve čtvrtek a pátek nabízí jak kulinářský tak kulturní zážitek.

  Voda Bar je ideálním místem pro posezení s přáteli, na výběr je zde mnoho koktejlů nebo si můžete nechat namíchat originální koktejl dle vašich přání. 

 • Aktivity v resortu

  Pro milovníky sportu je lákadlem „nekonečný“ bazén s výhledem na záliv nebo nadstandardně vybavená posilovna, kde můžete trénovat pod vedením těch nejzkušenějších profesionálních trenérů. Přímo v srdci resortu objevíte svět nejrůznějších procedur honosných osmanských Spa Talisa. Bezplatnou kyvadlovou dopravou se dostanete z Jumeirah Zabeel Saray do vodního zábavného parku Wild Wadi nebo sesterských resortů Madinat Jumeirah.

 • Naše osobní zkušenost

  Resort doporučujeme párům i rodinám, které preferují pro pobyt v Dubaji menší resorty s osobitějším přístupem. Pro svou lokalitu Jumeirah Zaabel Saray nabízí klidné, příjemné prostředí s krásným výhledem na město. Osobně se nám zalíbila možnost využít služeb a restaurací také sesterských resortů Jumeirah a parku Wild Wadi.

 • Poloha

  Jumeirah Zabeel Saray se pyšní exkluzivní polohou na západním srpku ostrova Palm Jumeirah s výhledem na Dubaj a Perský záliv. Cesta z mezinárodního letiště v Dubaji zabere přibližně 45 minut jízdy autem.

Zaujal vás Jumeirah Zabeel Saray?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Dubaj

Podobné destinace