BVLGARI Resort Dubai

 • Dubaj
 • od 20 804 Kč / 2 osoby / noc

Pro milovníky designu je jako stvořený BVLGARI Resort Dubai z ikonické kolekce Bvlgari Hotels & Resorts. Tato kolekce v sobě nezapře hrdý italský styl typický pro nadčasovou značku Bvlgari, který se odráží v jedinečném designu, moderní italské kuchyni a v honosném SPA. Bvlgari Resort Dubai leží na ostrově ve tvaru mořského koníka v zálivu Jumeirah propojeného s pevninou mostem. Resortem se nese námořní duch a je taktéž domovem vůbec prvního Bulgari Yacht Club & Marina. Užívat si můžete luxusní ubytování v apartmá i plážových vilách s ostrovním duchem a dramatickým pozadím panoramatu Dubaje.

BVLGARI Resort Dubai

 • Ubytování

  BVLGARI Resort Dubai nabízí ubytování v 101 hotelových pokojích anebo apartmá a ve 20 samostatně stojících vilách s privátním bazénem. Z některých pokojů si můžete vychutnávat západy slunce nad Arabským zálivem, z jiných je skvělý výhled na ikonické panorama Dubaje s nejvyšší věží světa Burj Khalifou. Prostorné pokoje a apartmá jsou vybaveny moderními technologiemi a interiéry designovány s důrazem na italskou eleganci. Jedná se o jeden z mála resortů v Dubaji, který má na každém pokoji soukromý balkon anebo terasu. Pro větší rodiny anebo skupiny přátel doporučujeme ubytování v některé ze samostatně stojících vil s jednou až třemi oddělenými ložnicemi, velkým obývacím prostorem a 24-hodinovým servisem soukromého butlera. 

   

 • Gastronomie

  Vynikající jídlo z dílny místních šéfkuchařů si můžete užít v 7 restauracích a barech na resortu. Nejčastější jsou barvy Itálie, pochutnáte si na výtečných těstovinách, rizotu, mořských specialitách a v neposlední řadě křupavé pizze. Za zmínku určitě stojí Il Ristorante, jejíž koncept vytvořil michelinský šéfkuchař Niko Romito. Za rok 2022 získala tato restaurace 2 michelinské hvězdy. Jednou hvězdou se pyšní i japonská restaurace HŌSEKI, která nabídne famózní výhled na dubajské panorama a nezapomenutelný Omakase zážitek, kdy přenecháte výběr Vašeho menu v plné míře šéfkuchaři. Přes den se můžete osvěžit v plážové restauraci La Spiaggia anebo v Il Café na prostorné terase s krásným výhledem na Bvlgari Marinu. 

 • Aktivity v resortu

  Během své dovolené v tomto designovém resortu můžete chytat bronz na pláži anebo u hotelového bazénu či se nechat opečovávat v resortovém SPA. Pro sportovní nadšence je k dispozici moderně vybavená tělocvična a fitness centrum. Jedinečný je vůbec první Bvlgari Yacht Club s výhledem na přístav pro 45 lodí, který evokuje kouzlo středomořské atmosféry. V Yacht Clubu najdete italskou restauraci Yacht Club specializující se na ryby, salonek pro členy klubu, venkovní bazén a bar a vůbec první značkový dětský klub, Little Gems Club. Pro shopaholi(č)ky jsou dokonalým místem butiky značky BVLGARI a concept store La Galleria.

 • Poloha

  Resort Bulgari leží necelých 18 km od mezinárodního letiště v Dubaji. 

Zaujal vás Bulgari Resort Dubai?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Dubaj

Podobné destinace