Atlantis The Palm

 • Dubaj
 • od 9 500 Kč / 2 osoby / noc

Ikonický resort Atlantis The Palm leží v srdci ostrova The Palm Jumeirah. Nejen pro zcela výjimečný pohádkový design si toto místo zamilují především děti. Dokonalé zázemí pro rodiny zpestřují také aktivity. Denně jsou zde totiž pro děti každého věku připraveny zážitkové programy, nechybí oblíbený zábavný vodní park Aquaventure, akvária, ani představení se zvířaty. Zatímco si nejmenší členové rodiny užívají oblíbených aktivit a nepřetržité zábavy, rodiče mohou relaxovat na pláži, u koktejlu nebo v luxusních lázních, kam je vstup umožněn pouze dospělým. Resort je ideální místo pro páry a rodiny, které do Dubaje míří za dovolenou plnou zážitků.

Atlantis The Palm

 • Gastronomie

  Resort nabízí pestrý výběr restaurací s nabídkou specialit a nápojů z celého světa. V rámci ubytování hosté mohou využít snídaně nebo polopenze.

  Ossiano - S výhledem na podmořskou lagunu Ambassador si mohou hosté v této restauraci vychutnat pokrmy z ryb a plodů moře. Nobu - Sushi restaurace a sake lounge. Yuan - Restaurace s čínskými specialitami. Seafire Steakhouse and Bar - Hlavní nabídka menu je zaměřená na pokrmy z ryb, masa a zeleniny. Ronda Locatelli – Restaurace pro milovníky italské kuchyně. Nasimi Beach - S výhledem na pláž si mohou hosté vychutnávat pokrmy středomořské kuchyně. Levantine - Místní pokrmy si mohou hosté dopřát společně s výhledem na Dubaj. La Brasserie – Hlavní nabídkou jsou francouzské speciality a vína. Saffron, Asia Republic - Restaurace jsou zaměřeny na pokrmy asijské kuchyně. Kaleidoscope – Pokrmy světové kuchyně jsou nabízeny formou bufetu. The Burger Joint (TBJ) – Hlavní nabídkou restaurace jsou burgery připravené z kvalitního masa. The Shore and The Edge – Venkovní restaurace nabízí nápoje a lehké pokrmy s italským nádechem.

  Kávu, čaj i jiné nápoje si mohou hosté vychutnat v kavárnách jako je Plato´s nebo Poseidon Café. Koktejly pak nechybí na příklad v Barazura.

  V aquaparku si mohou hosté dopřát občerstvení v restauracích Shark Bites, Barracudas, Snappers, Splashers, Lagoons a Waves.

 • Aktivity v resortu

  V Atlantis The Palm je postaven doslova zážitkový ráj pro děti každého věku. Pohádkový hotel nabízí takové množství atrakcí a zábavy, že žádný den nebude pro Vaše děti nezáživný nebo stejný. Vodní park Aquaventure ukrývá obrovský výběr atrakcí, nechybí plavání s delfíny, akvária a dětský klub. O zábavu teenagerů je také postaráno, a to nejen formou aktivit, ale i v diskoklubu, kde je vstup dospělým zakázán. Zatímco se děti věnují všestranným radovánkám, pro rodiče jsou připraveny lázně i relaxace na pláži. Standardem je také postré sportovní vyžití na souši i ve vodě.

 • Ubytování

  K ubytování pro páry i rodiny slouží útulné pokoje s částečným nebo úplným výhledem na Arabské moře, poloostrov The Palm, aquapark nebo moře. K těmto pokojům je možné připlatit si upgrade s benefity klubu Imperial,mezi které patří opředevším bčerstvení v salonku Imperial. Pokud budete mít zájem o prostornější kategorii ubytování resort nabízí suity, kde jsou benefity klubu Imperial samozřejmostí. Pro náročnější klienty jsou k dispozici presidentské suity se službami komorníka a mnoho dalších benefitů. Dále resort nabízí unikátní suity s výhledem na podmořský svět - lagunu Ambassador, součástí ubytování jsou benefity klubu Imperial a služby komorníka. 

 • Poloha

  Resort leží na uměle vytvořeném ostrově The Palm Jumeirah přibližně 30 minut jízdy z mezinárodního letiště Dubai International Airport.

Zaujal Vás Atlantis The Palm?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Dubaj

Podobné destinace