Jumeirah Al Naseem

 • Dubaj
 • od 20 750 Kč / 2 osoby / noc

Pětihvězdičkový resort Jumeirah Al Naseem je součástí rozlehlého hotelového komplexu Madinat Jumeirah. Leží na nádherné 2 km dlouhé privátní pláži kousek od ikonického Burj Al Arab. 435 luxusních pokojů a apartmá Vás okouzlí kombinací moderního designu a tradičních arabských prvků. Relaxovat můžete u několika hotelových bazénů, v resortovém SPA anebo procházkami krásnými upravenými zahradami. Rodiny s dětmi ocení volný vstup do aquaparku Wild Wadi.

Jumeirah Al Naseem

 • Ubytování

  Interiéry pokojů v resortu Jumeirah Al Naseem jsou inspirovány jednoduchými liniemi a tradičními arabskými motivy. Všech 389 pokojů a 46 suit je orientovaných směrem na moře s výhledy na Burj Al Arab, bazény anebo nádherné upravené zahrady. Pokoje nabídnou maximální komfort v příjemných pastelových barvách, každý z nich má balkon anebo prostornou terasu. V celém hotelu jsou instalována umělecká díla známých arabských malířů. Pro klienty hledající ultraluxus jsou připraveny rozlehlé penthousy. Jste připraveni na dovolenou jako z pohádky Tisíc a jedné noci? 

   

 • Gastronomie

  Obrovskou výhodou resortu je umístění v komplexu dalších 3 hotelů v rámci Madinat Jumeirah, které Vám nabídne nesčetné možnosti a výběr z více než 30 ikonických restaurací. Každá restaurace je jedinečná a nabízí hostům novou zkušenost přizpůsobenou jejich individuální chuti. Koncept "Jumeirah Flavours" přináší skvělé příležitosti pro dokonalou romantickou večeři, posezení s přáteli anebo příjemně strávené chvíle s rodinou. Ochutnat můžete gastronomické skvosty ze všech koutů světa. Pobyt v resortu Jumeirah Al Naseem si můžete objednat se snídaní anebo polopenzí. 

 • Aktivity v resortu

  Na dovolené v resortu Jumeirah Al Naseem se rozhodně nudit nebudete. Hotel leží u 2 kilometry dlouhé písečné pláže, která kromě odpočinku a "chytání bronzu" poskytuje prostor pro různé motorizované i nemotorizované vodní sporty. Každý z hostů k pobytu obrží neomezený vstup do aquaparku Wild Wadi Waterpark, ležícího necelých 10 minut pěšky od Jumeirah Madinat, což určitě ocení rodiny s dětmi i skupiny přátel. Relaxovat můžete u několika bazénů anebo v resortovém SPA Talise, pro aktivnější hosty je k dispozici moderně vybavené fitness centrum, horolezecká stěna či tenisové kurty. Pro vaše ratolesti je k dispozici dětský klub hotelu Al Naseem, ale také Sinbad’s Kids Club, který je součástí Jumeirah Al Qasr. 

   

 • Poloha

  Resort Jumeirah Al Naseem leží 26km od dubajského mezinárodního letiště, transfer z letiště tedy zabere jenom 25-30 minut. 

Zaujal Vás resort Jumeirah Al Naseem?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Dubaj

Podobné destinace