Golf a to nejlepší z Mayské riviéry

Objevte poklady Mayské riviéry v Mexiku za 14 dní. Na cestě Vás čeká zábava, golf, skvělé jídlo a víno, tequila a odpočinek na pláži, nádherné přírodní scenérie i trochu historie a dobrodružství.

Yucatán a Mayská riviéra za 14 dní

 • 1. DEN

  Přílet do Mexika na mezinárodní letiště Cancún, kde Vás uvíta průvodce a odveze Vás do hotelu Chablé Maroma. Nachází se u exkluzívní pláže Punta Maroma, nedaleko od proslulé Playa del Carmen. Cesta z letiště potrvá přibližně hodinu. Po dlouhé cestě Vás už v pohodlí hotelu čeká jenom luxusní odpočinek. Na uvítaní zažijete tradiční obřad, který vyzdvihuje živel vody. Výhody léčby vodou byly ceněny po staletí od pradávných dob. Celý zážitek je založen na třech projevech veškerého pohybu v přírodě: čištění, rovnováha a transformace.

 • 2. DEN

  Dnes vyrazíte za golfem a kulinářskými zážitky. Den můžete začít s jógou na pláži a dostat tak své tělo i mysl do rovnováhy. Poté na Vás čeká sportovní zážitek na golfovým hřišti. Den zakončíte objevováním chutí mexické kuchyně. O Vaši exkluzívní večeři v restauraci Bu’ul (což v mayštině vyjadřuje ducha kuchyně) se postarají ti nejlepší místní šéfkuchaři Jorge Valleja a Luiz Quiroz.

 • 3. DEN

  Den na palubě katamaránu Fountaine Pajot, který je vybavený kabinami s koupelnou a nádherným venkovním posezením. Budete se  jenopalovat či odpočívat a posádka Vám bude nosit nápoje a skvělé krevetové ceviche a guacamole. Pro nadšence rybaření bude na palubě k dispozici rybářské vybavení. A pokud ulovíte rybu, rovnou se udělá na grilu. Kromě toho si užijete šnorchlováni v nádherné zátoce, která Vás ohromí svými korálovými útesy.

 • 4. DEN

  Ráno si zahrajete golf a na odpoledne se setkáte se šéfkuchařem na exkluzivní hodině vaření. Objevíte čerstvé, sezónní a mořské plody regionu, uvaříte je podle odborníka na mexickou kuchyni a poté si na svých pokrmech sami pochutnáte.

 • 5. DEN

  Pátý den je dnem odpočinku na exkluzivní pláži Chablé. Nechte se hýčkat, nosit si osvěžující margarity a vynikající jídlo. A to vše při výhledu na krásné tyrkysové barvy mexického Karibského moře.

 • 6. DEN

  Brzy ráno se vydáte na jedinečnou prohlídku archeologického naleziště v Tulum. Tulum je posvátný a zvláštní ráj díky své povaze, historii a mystice, do které nahlédnete. Po průzkumu pyramidy se vydáte objevovat místni privátni cenoty. Na cestě k první podzemní cenote si nejdřív projdete džunglí. Poté navštívíte otevřený cenote a jeho nedotčené vody. Na závěr na Vás bude čekat piknikový brunch.

 • 7. DEN

  Sedmý den budete mít prostor pro golf nebo odpočinek podle Vašich představ.

 • 8. DEN

  Ponořte se přírodních krás exotického ráje. Dopoledne můžete strávit pádlováním na paddle board nebo jízdou v kajaku v klidných vodách napojených toků. A pak se na tuto noc připravte na nezapomenutelný zážitek – projdete se napříč Mexikem prostřednictvím degustace exkluzívního výběru místních vín.

 • 9. DEN

  Dnes máte opět na výběr mezi golfem nebo odpočinkem na pláži.

 • 10. DEN

  Po snídani na Vás čeká přesun do hotelu Chablé Yucatan, který je od pláže Maroma vzdálený asi 3 hodiny cesty. Na cestě se zastavíte v koloniálním městě Valladolid, kde můžete obdivovat krásu tohoto malého starodávného puebla založeného roku 1543. Poté si vychutnáte oběd v Yerbabuena del Sisal, tradiční restauraci proslulé svou vynikající regionální kuchyni. Po obědě budete pokračovat v cestě k pyramidě Chichén Itzá, jednomu ze 7 divů světa. Tady pro Vás máme nachystanou exkluzivní návštěvu. Když proslulá pyramida zavře své brány před běžnou veřejností, dostanete možnost vstoupit a užít si jí jen pro sebe! Po návštěvě pyramidy následuje už jen cesta do luxusního hotelu & spa Chablé Yucatán, který byl postaven na mayských principech. Jejich filozofií je, že luxus neznamená být obklopen krásnými předměty. Je to způsob vidění světa, život v harmonii, přijímání a ctění si darů světa.

 • 11. DEN

  Den začnete v hotelových lázních mayským rituálem pro rovnováhu duše a prostoru. Místní cenote je srdcem wellness & spa resortu Chablé Yucatána. Později prožijte jeden z nezapomenutelných zážitků hotelu, a to mayskú ceremónii (na vyžádaní). Jejím hlavním účelem je komunikace s Yum Junab Ku'jo, dcerou pohybu všech existujících věcí. Je to oslava mayské duchovnosti, která odhaluje vztah k nejvýznamnějším vzpomínkám a událostem. Na večeři navštívite KI’OL, kde se můžete těšit na tradiční pokrmy místní kuchyně.

 • 12. DEN

  Dnes máte relativně volný den, který si můžete zpříjemnit hrou na par3 hřišti. Po hře si můžete vychutnat speciální výběr občerstvení a lihovin v klubu Casa Club. Při západu slunce pak na Vás čeká exkluzivní ochutnávka tequily v symbolické restaurace IXI’IM, která nabízí největší sbírku tequily na světě, inovativní koktejly a vinný lístek na míru.

 • 13. DEN

  Po snídani na Vás čeká výlet napříč džunglí v Land Roveru na jedinečné archeologické naleziště Uxmal. Uvidíte nádhernou plantáž toho nejlepšího ovoce a zeleniny z regionu a navštívíte krásnou starou haciendu. Po průzkumu se vydáte do starého města Merida, kde na Vás bude čekat štědrá degustace lokálního jídla ulice. Ochutnáte různá autentická jídla, jako jsou Panuchos, Cochinita Pibil a Tacos. Zažijte tradiční kuchyni v celé své kráse! Poté se projdete po centru města, navštívíte nejlepší obchody, umělecké galerie a nejhistoričtější budovy v okolí.

 • 14. DEN

  Volný den pro odpočinek podle Vašich představ.

 • 15. DEN

  Bohužel, Vaše putovaní po Mexiku končí. Po snídani Vás odvezeme privátním autem na letiště a čeká Vás návrat zpět domů.

Líbí se Vám tento itinerář cesty?

Kontaktujte nás a my Vám rádi cestu po Mexiku na klíč připravíme.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky