Road trip po Tanzánii

Pokud jste se rozhodli zažít dobrodružství uprostřed divokého safari - Tanzánie je tím pravým rozhodnutím pro Vaši další dovolenou. Vydejte se s námi do rezervací plných nedotčené přírody a divokých zvířat, zaposlouchejte se do rytmu Afriky a objevte s námi tento krásný svět plný barev.

Road trip po Tanzánii

 • Den 1. - příjezd

  Po příletu na letiště Kilimanjaro Vás vyzvedne osobní řidič, který Vás převeze do města Arusha (zhruba hodinka cesty). Na okraji tohoto města je Vaše první ubytování - Arusha Coffee Lodge, které je ukryto v jedné z největších kávových plantáží Tanzánie. Po příjezdu můžete strávit zbytek dne odpočinkem nebo se podívat na místní řemesla a nahlídnout do kultury této země. Zde strávíte jednu noc.

 • Den 2. - Dobrodružství začíná

  Po snídani se vydáte do prvního národního parku, kterým je Tarangire a kde strávíte následující dva dny. Dnes Vás čeká první cesta na safari a oběd v podobě pikniku. Další dvě noci budete ubytováni v luxusním Chem Chem Lodge u jezera Manyara, kde si vychutnáte opravdové soukromí a pocit jedinečného klidu a ticha v jádru přírody.

 • Den 3. - Národní park Tarangire

  Jak přesně strávíte tento den, je na Vás. Večer předem si vše naplánujete s manažerem rezerervace k Vaší spokojenosti. Váš den může začít snídaní v buši, pokračovat procházkou po safari s průvodcem a návštěvou vesničky Maasai, kde navštívíte místní školu a poznáte kulturu této oblasti. 

 • Den 4. - Cesta na Ngorongoro

  Dnes opustíte národní park Tarangire. Cestou Vás čeká ještě jedna vyjížďka na safari u jezera Manyara se zastávkou na oběd uprostřed divočiny. Vaším dalším cílem bude jedinečný Ngorongoro Crater Lodge ležící na okraji vyhaslého vulkánu a nabízející kouzelné výhledy na rozlehlé pláně, které jsou domovem mnoha zvířat. 

 • Den 5. - Ngorongoro Crater

  Pátý den strávíte poznáváním tohoto unikátního místa. Čeká Vás divoká příroda, projíždět budete hustými lesy poblíž slaného jezera, kde Vás uchvátí různorodost ptačího života v této části Afriky.

 • 6. - 8. den - pobyt v národním parku Serentgeti

  Další ráno Vás čeká přelet do oblasti Mwiba, kde strávíte poslední tři dny. Zažijete denní i noční vyjížďky na safari a pěší výlety buší s profesionálním průvodcem. Ubytováni budete v Mwiba Lodge, v dechberoucí lodžii, kde se mísí elegance s přírodou, přímo uprostřed národního parku.

 • Den 9. - odjezd

  Poslední den Vás čeká přelet s výhledem na Ngorongoro kráter a obří údolí kolem. Dorazíte do Arusha Coffee Lodge, kde si užijete oběd v bujných zelených zahradách. Váš den můžete strávit odpočinkem nebo navštívit lokální výrobce. Poté budete převezeni na letište a vrátíte se zpět domů. 

Zaujala Vás Tanzánie?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky